مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus

رئیس جمهور تهمت آزمایش منفی برای coronavirus کاخ سفید اعلام کرد شنبه شب.

یک یادداشت از شان کانلی پزشک به رئیس جمهور گفت: “در این شب من تایید دریافت که تست منفی است.” اطلاعات منتشر شد با مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه این یادداشت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبلا در این روز در کاخ سفید اتاق جلسه است که او در زمان coronavirus آزمون در شب جمعه شد و انتظار نتایج.

رئیس جمهور آغاز شد و در مواجهه با سوال در مورد گرفتن یک آزمون برای coronavirus پس از آن آشکار شد که دستیار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro با آنها تهمت آمد به تماس نزدیک آخر هفته گذشته بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد “نیاز” تست برای COVID-19 پس از جلسه با هیئت برزیل در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا.

WH physician letter coronavirus

در مورد او گریشام گفت: رئیس جمهور ندارد, تمدید تعامل با دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

هر دو Wajngarten و Bolsonaro با حضور در شام با تهمت و پنس در رفت و آمد مکرر در فلوریدای جنوبی در نظر گرفتن چندین عکس با آنها. به گزارش روز جمعه گفت: Bolsonaro آزمایش مثبت برای ویروس اما رئیس جمهور برزیل به همراه پسرش ادواردو Bolsonaro را تکذیب کرد “جعلی اخبار” گزارش و گفت: او آزمایش منفی است.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان. من شده اند در تماس روزانه با CDC و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و ما در حال تشویق مکمل از همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش” کانلی نوشت: در یادداشت روز شنبه.

در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی اخبار جلسه بعد از ظهر شنبه پنس گفت که او نیز تست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de