مغلوب ساختن پیشی جستن تیم کشتی با خطر دوم همه گیری موج پس از ‘بازگشایی’

تیاو در کاخ سفید آغاز کرده است کار را از طریق مشکل از تلاش برای تسهیل بازگشت به حالت عادی به صورت نقاط کشور بدون دیدن coronavirus همه گیر سر و صدا به راه آن گسترش یافته است در هفته گذشته است.

رئیس جمهور تهمت هنوز گذاشته هیچ برنامه ای برای “بازگشایی” اقتصاد است. اما دولت با دادن تذکرات در مورد چگونگی آن را در تلاش برای فکر می کنم از طریق این مسئله است.

یک بخشی از رویکرد جدید کروناویروس نیروی کار متمرکز روی این مشکل کار به طور مستقل از نیروی کار در حال حاضر متمرکز بر توقف گسترش بیماری است. برخی از اسامی که شناور برای این گروه هستند Ivanka Trump, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی کوین Hassett. خودی گفت: واشنگتن آزما که رهبران از بخش خصوصی ورزش و سرگرمی جهان را شامل جدید نیروی کار.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک نشست خبری دوشنبه شب که “وجود دارد تعدادی از گروه های کاری است که به دنبال نه تنها ما چگونه بازگشایی این کشور اما ما چگونه ماندن باز؟”

او سپس ترسیم کردن دنباله ای از وقایع است که اجازه می دهد برای بسیاری از کشور برای بازگشت به کار. برای اولین بار خواهد بود متوقف کردن گسترش ویروس در شهرستانها عمده. دوم خواهد بود در حال توسعه درمان برای درمان افراد بیمار. سوم خواهد بود ابداع مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمای کسب و کار اجازه می دهد تا آنها را به کار گیرند در حالی که کاهش خطر انتقال. در نهایت تست را باید یافت.

دولت بالا بیماری های عفونی رسمی دکتر Anthony Fauci گفت که معیار را متفاوت از منطقه ای به منطقه است. شهر نیویورک به عنوان مثال آن رنج می برد تا کنون بدترین شیوع را مجبور به حفظ مقدار دقیق تر محدودیت برای دیگر تا زمانی که آن را روشن است که کاهش شد و دیگر مورد نیاز است.

سپس Fauci گفت: این امر نیاز به روشن در هر منطقه است که آنها توانایی برای تست ویروس جداسازی افراد آلوده و انجام تماس ردیابی است که باید مسئولان پیگیری کردن هر کسی که آمد در تماس با مردم شناخته شده است به توان و حذف.

رئیس بانک فدرال جروم پاول هشدار داد در مجازی جلسه به میزبانی موسسه بروکینگز که کشور نیاز به یک برنامه ریزی برای بازگشایی بخش از اقتصاد است که به طور موثر توقیف شده است اما این که “همه ما می خواهیم برای جلوگیری از غلط شروع می شود جایی که ما بخشی از بازگشایی و نتایج که در سنبله در coronavirus موارد و پس از آن ما مجبور به بازگشت دوباره به رفتن به یک مربع.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 461,400 پنج شنبه و حداقل 16,513 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

پنس و مقامات بهداشتی گرچه روز پنجشنبه گفت که آنها در حال دیدن شواهد بیشتری است که وضعیت با ثبات است.

Fauci گفت: امروز نشان می دهد که تعداد پیش بینی شده از coronavirus مرگ و میر به طور قابل توجهی پایین تر در حال حاضر از آنچه که انتظار می رود در ماه مارس است. مرگ نهایی تلفات Fauci گفت: “به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000 از 100,000 تا 200,000” با توجه به یک مدل طرح ریزی کاخ سفید شده است با استفاده از. Fauci اضافه شده است که نیویورک تبدیل شده است که این ویروس کانون دیده است یک شیب در بستری شدن در بیمارستان و لوله در این هفته که می تواند نشان می دهد مسطح منحنی. “من نمی خواهم به پرش تفنگ که, اما من فکر می کنم این مورد است,” او گفت:.

نخست وزیر بوریس جانسون است که در به طور منظم ward, St. Thomas’ بیمارستان در لندن پس از گذراندن سه شب در ICU تحت درمان برای coronavirus. بیانیه ای از خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر در است “بسیار خوب ارواح” و وضعیت او رو به بهبود است. قبل از آلوده شدن Johnson تا به حال یک اسب سوار نگرش در مورد این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 61,000 مردم در انگلستان و گفت که او “دست دادن به طور مداوم” با مردم در لندن یک بیمارستان در ماه گذشته.

فدرال رزرو پرده برداری از برنامه های جدید پنج شنبه به من قرض بدهید تا $2.3 تریلیون دلار به طور مستقیم به کسب و کار و همچنین دولت و دولت های محلی برای کمک به آنها آب و همه گیر خاموش شدن ناگهانی. برنامه های مجاز توسط کنگره و با حروف بزرگ توسط خزانه نشان دهنده یک سطح جدید از دخالت بانک مرکزی در تلاش برای کمک به کسب و کار و اطمینان به آنها دسترسی به اعتبار بیشتر به طور مستقیم و در مقیاس بزرگتر از بحران 2008.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او کار بعدی خواهد بود گسترش اضطراری وام به صنعت هواپیمایی. وام های این چنین نیز تصویب شده توسط کنگره به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند و صادر می شود به طور مستقیم توسط وزارت خزانه داری.

فدرال ریزرو اعلام شد مدت کوتاهی پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد صبح روز جمعه که 6.6 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع به 17 میلیون دلار در سه هفته گذشته. این اعداد و ارقام نشان دهنده سرعت از دست دادن شغل است که فراتر از هر چیزی در این کشور دیده می شود که می شده اند غیر قابل تصور قبل از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de