جف جلسات نمی تواند بازگشت به کار.

جلسات بود را شکست داد و حریف جمهوری خواه تامی Tuberville آبرن دانشگاه سابق سر مربی تیم فوتبال, در آلاباما در سنای اولیه انتخابات سه شنبه شب. او در حال حاضر طول می کشد در دموکراتیک وقت بهداشت ، داگ جونز در ماه نوامبر.

جلسات شد انتهایی Tuberville در پای صندوقهای رای با وجود outspending رقیب خود را در طولانی مدت مسابقه برای نامزدی. او همچنین به طور فزاینده ای مورد حمله قرار Tuberville برای او بی تجربگی و نه موافقت خود را برای یک مناظره به خصوص پس از Tuberville لبه او را در مارس 3 اصلی.

جلسات شدت پایین به عنوان آلاباما 20 ساله جمهوری خواه سناتور در سال 2017 برای تبدیل شدن به رئيس جمهور تهمت و دادستان کل. این جفت ارز را در رابطه ساییده شده پس از آلاباما سابق دولت دادستان کل recused خود را از نظارت بر آن-ویژه دادستان رابرت مولر تحقیق روسیه در انتخابات دخالت و تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

هر چند اوایل تهمت حامی تحت فشار قرار دادند که رئیس جمهور مهاجرت دستور کار به عنوان رئیس دادگستری و اداره جلسات تصمیم خشمگین جمهور. جلسات در نهایت استعفا داد و در سال 2018 پس از تکرار اختلافات که اغلب پخش شده در توییتر. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم پناه خشم در جلسات اولیه امتناع از تایید او.

“جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بیش از آخر هفته. “ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!”

جونز موفق شد جلسات از طریق یک 2017 ویژه انتخابات در برابر Roy Moore تنها 2 درصد است. مور زد یک بحرانزده پیشنهاد در میان سراسیمگی از سوء رفتار جنسی اتهامات در ارتفاع #MeToo جنبش است. سابق آلاباما دیوان عدالت رد هر ناشایستگی.

جونز که با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار دو Ku Klux Klan, اعضای, بیش از سال 1963 بیرمنگام کلیسا بمب گذاری است که آسیب پذیر ترین سنا از حزب دموکرات این سال 2020 چرخه. دموکرات ها نیاز به افزایش سه تا چهار کرسی اگر آنها می خواهند به نفع خود کنترل مجلسی در پاییز. آلاباما ارائه گزارش خود را با بهترین وانت فرصت است.

یک دانشگاه آبرن در مونتگمری نظرسنجی انجام شده از جولای 2-9 یافت Tuberville آگهی جونز با 8 امتیاز. جلسات بود که در مقابل جونز با 6 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی