مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق صدور جدید کارت سبز برای 60 روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او را به توقف صدور جدید کارت سبز یا قانونی اقامت دائم به مدت 60 روز آینده به عنوان بخشی از خود را فرمان اجرایی را به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده به طور موقت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما در روز سه شنبه گفت که این حرکت نمی خواهد هر گونه تاثیر بر کسانی که از ورود به کشور به طور موقت.

طبق قوانین موجود آمریکا می تواند موضوع حداکثر 1,40,000 اشتغال مبتنی بر کارت سبز هر سال با هر کشور کلاه از هفت درصد است.

بر این اساس در سال مالی 2019, هند اتباع دریافت 9,008 دسته 1 (EB1), 2,908 دسته 2 (EB2) و 5,083 دسته 3 (EB3) کارت سبز. EB1-3 دسته های مختلف از اشتغال مبتنی بر کارت سبز.

بسیاری از آنها تفسیر شده است که کسانی که در غیر مهاجرتی ویزای کار مانند بسیار در پی پس از H-1B, محبوب ترین ها میان هند و حرفه ای صادر شده عمدتا به تکنولوژی خارجی حرفه ای نمی خواهد نهفته است. فصلی کارگران مهاجر برای مصارف کشاورزی بیش از حد خواهد شد نمی شود.

در هر صورت منظور اجرایی به امضا مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را تحت تاثیر تعداد زیادی از ده ها و هزاران نفر از آمریکایی ها که در حال انتظار برای دریافت کارت سبز. این است که انتظار می رود برای به تاخیر انداختن این روند بیشتر است.

“ما اول باید به مراقبت از کارگر آمریکایی… این مکث را در اثر به مدت 60 روز پس از آن نیاز به هر گونه افزودنی و یا اصلاح خواهد شد ارزیابی توسط خودم و یک گروه از مردم بر اساس شرایط اقتصادی در زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus.

“این نظم را تنها به اعمال افراد به دنبال اقامت دائم به عبارت دیگر کسانی که به دریافت کارت سبز از عوامل بزرگ را نمی شود به آن وارد به طور موقت داشتند.”

بدون توضیح گفت که وجود خواهد داشت, معافیت.

“برخی از مردم قادر خواهد بود به در. ما باید انجام دهیم این است که بدیهی است که حتی از نظر انسانی” او گفت:.

“ما یک وظیفه خطیر برای اطمینان از این بیکاران آمریکایی ها خود را بازیابند شغل و معیشت خود را. به منظور محافظت از کارگران آمریکایی من خواهد بود صدور تعلیق موقت از مهاجرت به ایالات متحده است.

“شما در مورد شنیده است که شب گذشته. توقف مهاجرت ما به شما کمک کند قرار داده و بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا, بازگشایی,” او گفت:.

این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جایگزین جدید مهاجرت نیروی کار پرواز از خارج از کشور او اظهار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت رو به جلو دولت را بررسی خواهد کرد آنچه مربوط به مهاجرت اضافی اقدامات باید در محل قرار داده برای محافظت از ما کارگران است.

“ما می خواهیم برای حفاظت از ما کارگران و من فکر می کنم همانطور که ما حرکت رو به جلو ما تبدیل خواهد شد بیشتر و بیشتر محافظ از آنها گفت:” نشان می دهد که بیشتر این اقدامات در حال آماده شد.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 22 میلیون آمریکایی کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری است که یک رکورد در خود دارد.

در هفته های آینده چندین میلیون ها انتظار می رود که گذاشته به عنوان اقتصاد ایالات متحده است که در ژنده پوش.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این مکث در مهاجرت نیز کمک به حفظ حیاتی منابع پزشکی برای شهروندان آمریکایی است.

“یک استراحت کوتاه از جدید مهاجرت بسته به زمان ما در حال صحبت کردن در مورد محافظت خواهد کرد پرداخت بدهی از ما سیستم بهداشت و درمان و ارائه کمک به بیکاری آمریکایی,” او گفت:.

پاسخ به سوالات و تهمت توضیح داد که او را به این اقدام بی سابقه ای به دلیل تاثیر عظیم که coronavirus داشتن در اقتصاد ما است.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که کارگران آمریکایی’ شغل. آن چیزی است که ما در اصل–آنها استفاده می شود به تماس با آن اشتغال کامل و آن را یکی دیگر از چیزی که در حال حاضر, او گفت:.

“در حال حاضر ما باید افرادی که شغل خود را از دست داده و ما امیدواریم که آنها در حال رفتن به دوباره و دوباره سریع و سپس ما می توانیم حتی عمیق تر بحث است. اما در حال حاضر ما باید شغل برای آمریکایی ها او اظهار داشت. با توجه به گزارش اخیر توسط سرویس پژوهشی کنگره (CRS) در حال حاضر تقریبا 1 میلیون و قانونی در حال حاضر کارگران خارجی و اعضای خانواده خود را در حال انتظار برای دریافت یک کارت سبز.

این اشتغال مبتنی بر انباشت شده است که پیش بینی شده برای دو سال مالی 2030.

“در قانون فعلی و با توجه به تعداد محدودی از کارت سبز صدور فعلی تعداد 568,414 اتباع هند نیاز به حدود 195 سال به ناپدید می شوند CRS گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de