مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی اویغوری سرکوب التماس کرد چین برای کمک به او: جان بولتون

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سابق جان بولتون در کتاب بحث برانگیز نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “التماس” رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای کمک به او برنده 2020 انتخابات آسوشیتد پرس گزارش داد.

او همچنین متهم به تهمت بودن انگیزه های سیاسی منافع در حالی که امنیت ملی تصمیم گیری.

با توجه به گزارش AP کاخ سفید رفت فراتر از آن برای جلوگیری از این کتاب است. آن خواسته دادگاه به صورت موقت سفارش محدود در روز چهارشنبه در برابر انتشار آن است.

بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال چین مداخله در حالی که تلاش برای درخواست اوکراین کمک کند که بعدها منجر به استیضاح سال گذشته است.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات” بولتون نوشت.

این 577-کتاب صفحه گذاشته لخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آن است که واضح ترین اول شخص حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار خود.

کتاب های دیگر منتشر شده توسط کارشناسان و مقامات سابق عمدتا حول بهره وری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. گفت که برخی آنها صرفه جویی در تجربه خود را برای بعد از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک دفتر.

آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از بولتون کتاب پیش از انتشار آن در هفته آینده.

بولتون گفت: وجود مکرر مکالمات که او در بر داشت در مورد. او اضافه کرد که کنگره باید گسترش دامنه آن استیضاح تحقیق با در نظر گرفتن حوادث دیگر.

بولتون با انتقاد از دولت به شدت و نوشت که چون کارکنان خدمت کرده بود او خیلی ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن “را دیدم توطئه پشت سنگ و باقی مانده فوقالعاده ناآگاهانه در نحوه اجرا به کاخ سفید اجازه دهید به تنهایی بزرگ دولت فدرال است.”

او اضافه کرد که در حالی که او در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول تا به حال تنها دو هوش جلسات یک هفته “و در بسیاری از کسانی که او صحبت می کرد در طول بیشتر از briefers اغلب در مورد مسائل کاملا نامربوط به موضوعات در دست است.”

همانطور که برای ملاقات با رئیس جمهور چین در اوزاکا, ژاپن, بولتون نوشت که تهمت یازدهم گفت که دموکرات ها بودند خصمانه به چین است.

این کتاب با عنوان “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” است منتشر شد سهشنبه توسط Simon & Schuster. آن است که موضوع از یک نبرد طولانی بین بولتون و کاخ سفید است.

وزارت دادگستری در زمینه کت و شلوار سهشنبه به تاخیر در انتشار این کتاب این ادعا آن هنوز هم موجود بسیار طبقه بندی شده و اطلاعات که مورد نیاز بررسی توسط شورای امنیت ملی شده بود به این نتیجه رسیدند AP گزارش اضافه شده است.

بولتون نوشت که با توجه به بررسی روند او “های متعدد تغییرات نسخه خطی به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک به انتشار گسترده فله که نظر من را تغییر نمی دهد حقایق مندرج” گزارش AP اعلام کرد.

ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer گفت که او در حال حاضر در این جلسه از مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم در این گروه از 20 سازمان ملل در اوزاکا. اما او هرگز شنیده چه بولتون ادعا کرد در کتاب خود.

“کاملا نادرست است. هرگز اتفاق افتاده است. من وجود دارد. من هیچ خاطره که همیشه اتفاق می افتد. من باور نمی کنم این درست است. من باور نمی کنم آن را تا به حال اتفاق افتاده است” Lighthizer گفت: همانطور که اعلام شده در گزارش AP. “من بحر تفکر غوطهور شدن چیزی به عنوان دیوانه به عنوان آن ؟ البته من بحر تفکر غوطهور شدن آن است.”

بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در یک احتیاط جلسه تمدید پشتیبانی یازدهم را سرکوب Uighurs مسلمانان در چین در استان سین کیانگ.

“در باز کردن شام از اوزاکا G-20 جلسه با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داد: به مغلوب ساختن پیشی جستن چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ” بولتون نوشت.

“با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که به نظر او خیلی درست و به جاست. “

پیش از این گزارش های عمومی در مورد جزئیات مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: کتاب “کامل از اطلاعات طبقه بندی شده که غیر قابل توجیه است.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *