مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پلیس اصلاحات پس از هفته از اعتراضات در مورد نژادی و بی عدالتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با نقد است که سیاست های خود و التهابی و بلاغت را تشدید نژادی تقسیم در ایالات متحده امضا منظور در روز سه شنبه است که او خواهد گفت اصلاح شیوه های پلیس و حتی به عنوان او فشرده برای “نظم و قانون” در سراسر کشور.

پس از دو هفته تظاهرات علیه نژادپرستی و سیاست خشونت باعث مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در 25 مه در بازداشت پلیس در مینیاپولیس مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ارائه یک سیاست پاسخ به افزایش نگرانی ها در مورد نژادی و بی عدالتی از رفتن به ژنو ، 3 انتخابات که در آن او است که به دنبال یک دوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه باز سخنان خود با ابراز همدردی به خانواده های قربانیان پلیس خشونت متعهد به مبارزه برای عدالت و امیدوار کننده آنها عزیزان خود را نمی خواهد که جان بیهوده است. اما او به سرعت چرخد و به دفاع از مأموران اجرای قانون و تهدید به مجازات غارتگران است.

“آمریکایی ها می خواهند قانون و نظم آنها تقاضا نظم و قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مراسمی در کاخ سفید با تکرار یک تماس است که خشم معترضان که ریخت بر روی خیابان از نیویورک به لس آنجلس. “آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج و بدون قانون هرج و مرج وجود دارد و بدون ایمنی وجود دارد این است فاجعه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد

در نظرات و در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای سرکوب معترضان و تاکید کرد پرقدرت و نظامی در واکنش به ناآرامی های اجتماعی موجب مرگ فلوید و دیگران. با وجود صدور یک تماس برای وحدت او با استفاده از خود باغ گل رز نشانی در روز سه شنبه به انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما سیاه برای اولین بار رئیس جمهور خود را برای ثبت در پلیس اصلاحات.

نظر سنجی نشان می دهد نگرانی های گسترده در میان آمریکایی ها در مورد خشونت پلیس.

روز سه شنبه به منظور تشویق ادارات پلیس به استخدام آخرین استانداردها برای استفاده از زور بهبود به اشتراک گذاری اطلاعات به طوری که افسران با سوابق فقیر نیست استخدام بدون پس زمینه شناخته شده و اضافه کردن مددکاران اجتماعی برای اجرای قانون و پاسخ به خشونت موارد مربوط به مواد مخدر اعتیاد و بی خانمانی, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد هدایت خواهد فدرال پول نسبت به ادارات پلیس که دریافت گواهینامه خارج از بدن و ممنوعیت chokeholds مگر اینکه یک افسر زندگی در خطر بود. همچنین این امر آنها را تشویق به استفاده از کمتر-سلاح های کشنده مانند تفنگ بی حس کردن.

ناکافی می گوید بایدن

مدنی-حقوق گروه و بالا دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: به منظور کافی بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد که او مخالف را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” توسط reimagining یا برچیدن ادارات پلیس. پیشرو دموکرات ها از جمله بایدن را در آغوش چنین calls اما جمهوری خواهان شروع به پریدن کرد در مورد این مسئله.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان انتظار می رود که برای رای دادن بعد از این ماه در قوانین گسترده مطرح شده توسط کنگره سیاه حزبی برای مهار پلیس در آوریم.

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود, به پرده خود قانون در روز چهارشنبه است که تمرکز بیشتر بر روی جمع آوری داده ها از تغییر سیاست در مناطق مربوط به نیروی کشنده. مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست به عمل می کنند.

دموکرات ها می خواهید به اجازه می دهد قربانیان سوء رفتار و خانواده خود را به شکایت پلیس. جمهوری خواهان در حال هل دادن به کاهش حمایت اعضا از اجرای قانون اتحادیه های کارگری. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ممنوعیت chokeholds به نظر می رسد شبیه به این ممنوعیت شامل دموکراتیک قانون.

قانونگذاران جمهوری خواه در حال تقسیم در آن موضوع است.

Inimai Chettiar از عدالت اقدام شبکه گفت: استفاده از پول کمک مالی برای نفوذ در اداره پلیس سیاست می تواند یک راه موثر برای بدست آوردن نتایج اما او اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مقاومت کرده است دیگر اصلاحات تلاش.

“من یک مقدار زیادی از شک و تردید در شرایط چگونه با دقت این است که اجرا می شود,” او گفت:. دیگر حقوق مدنی گروه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش نمی تواند به اندازه کافی دور.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *