رئیس جمهور تهمت عصبانی ادای سوگند پس از وزارت دادگستری کاهش یافته است به اتهام سابق FBI مدیر James Comey با جرم و جنایت در سال گذشته بنا به گزارش صحبت از کاخ سفید برای روز.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz اشاره Comey برای امکان تعقیب کیفری پس از رسیدگی به رئیس سابق اف بی آی را از دست داده و خود را یادداشت و پس از آن آژانس به سرعت تعیین کمی وجود دارد که در آن برای ساخت یک مورد.

بعد از شنیدن اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن spiraled مکرر tirades بالا بردن صدای او و ادای سوگند در دفتر بیضی با توجه به واشنگتن پست. “شما می توانید [expletive] بر این باورند که آنها نمی اتهام او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شب تصمیم است.

دستیاران شد و گفت: به صحبت در مورد طغیان برای روز.

Comey تبدیل به یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد پس از اخراج در مارس 2017 به نظر می رسد این موضوع یکی دیگر از نشت بررسی های مشکوک اطلاعاتی روسیه سند که میان به او چگونه رفتار FBI تحقیقات به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون ایمیل سرور.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در مورد شکایت FBI مدیر کریستوفر Wray در ماه های اخیر و معتقد است که آن را غیر قابل قبول بود که Comey سابق معاون اندرو McCabe نشده است متهم به جرم و جنایت.

McCabe اخراج شد در مارس 2018 کمتر از دو روز قبل از او مجموعه ای به بازنشسته درخواست DOJ watchdog بررسی است که او به دروغ محققان در مورد نقش خود در اجازه نشت به رسانه ها. وزارت دادگستری را تکذیب کرد McCabe درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از اتهامات جنایی, اما این پرونده هنوز هم به نظر می رسد در برزخ با وجود یک قاضی protestation. McCabe شکایت وزارت دادگستری برای ختم غیر قانونی در ماه اوت است.

اخیرا تهمت نا امید شدم با سابق آمریکا وکیل جسی لیو که در واشنگتن به کار گرفته و موارد مربوط به Comey و دیگر مقامات FBI. او کشیده نامزدی به وزارت خزانه داری پست این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب آشکارا حملات درک رقبا مانند Comey و McCabe اما توییتر خود missives در روزهای اخیر در مورد راجر سنگ مورد باعث یک واکنش از دادستان کل ویلیام Barr.

Barr گفت: ABC News در روز پنج شنبه که تهمت را ثابت عمومی تفسیر در وزارت دادگستری باعث می شود “این غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و ادعا کرد که کار خود را باقی خواهد ماند مستقل از رئیس جمهور سیاسی خواسته.

Barr قولنج در مورد تهمت به دنبال رئیس جمهور انتقاد دادستان اولیه برای هفت به نه ماه از صدور توصیه برای سنگ دیرین خود را که به اعدام محکوم شد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد توییت خود که به نام هدایت یک “سقط جنین از عدالت” دخالت شد در این مورد. بار نیز ادعا کرد که این تصمیم به مقیاس سنگ محکومیت توصیه شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان هدایت. چهار دادستان که ساخته شده اولیه توصیه کاهش یافته و از این مورد پس از وزارت دادگستری دخالت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im