استراتژیست جمهوری خواه هشدار داده اند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس را با صدای تلپ افتادن با بحرانی حومه رای دهندگان مگر اینکه coronavirus قرار داده است در بررسی و اعتماد به نفس خود را در همه گیر رهبری زنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار K-12 مدرسه برای بازگشایی برای فرد آموزش این سقوط در میان سنبله در coronavirus موارد در کشورهای در سراسر کشور و تهدید برای جلوگیری از بودجه فدرال از noncompliant مدارس. پس از اتفاقی آموزش از راه دور برنامه های اجرا شده برای بهار مستند در سمت چپ پدر و مادر نا امید و خسته ارشد استراتژیست های جمهوری خواه می گویند که رئیس جمهور ممکن است فرود آمد بر یک برنده مسئله در مقابل presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن محتاط رویکرد است.

اما به سرمایه گذاری جمهوری خواهان تاکید کرد سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن است کار را به انجام.

کار یکی است بهبود اعتماد در مدیریت خود را از coronavirus. این 40.5% تصویب امتیاز خود را برای دست زدن به بحران خواهد cloud هر گونه پیشنهاد رئیس جمهور پشت به بازگشت K-12 آموزش و پرورش به حالت عادی در سال تحصیلی آینده. بعد coronavirus باید تحت کنترل در آورد به طوری که پدر و مادر احساس راحتی فرستادن فرزندان خود به دانشگاه.

“مشکل رئیس جمهور تهمت دارای دو قسم است:” یک جانباز استراتژیست جمهوری خواه با مشتریان در انتخابات ماه نوامبر گفت. “یکی از رای دهندگان دیگر اعتماد خود قضاوت یا پیش بینی و یا دست زدن به ویروس. و دو رای دهندگان بر این باورند که بسیاری از کشورهای خود را باز بیش از حد به زودی, در حالی که همچنین اعتقاد داشتند که آنها تا به دلیل فشار از سوی رئیس جمهور.”

در یک نظرسنجی ایپسوس انجام شده روز شنبه از طریق شنبه برای Axios71 درصد از والدین بر این باورند فرستادن فرزندان خود را به مدرسه ارائه متوسط تا بزرگ خطر سلامت خود را به کودکان و نوجوانان از جمله 53% از خود-توصیف داعش از 70 درصد زنان و 89 درصد از مردم سیاه و سفید 80 درصد از اسپانیایی ها و 64 درصد از مردم سفید. سایر نظرسنجی ها نشان داده اند مشابه نگرانی در مورد بازگشت کودکان به مدرسه است. حدود 140,000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از coronavirus.

اما برای پدر و مادر که نمی تواند از خانه کار می کنند به دلیل شغل خود تلقی می شد ضروری است, آموزش از راه دور ایجاد حاد مراقبت از کودک سردرد می شود. اما حتی برای پدر و مادر که می توانند از راه دور از جمله بسیاری از یقه سفید حومه پیدا کرده اند که آموزش از راه دور برنامه های ارائه شده توسط فرزندان خود را در مدارس عمومی و خصوصی بودند متناقض و تنزل بیشتر از بار آموزش به آنها.

با COVID-19 عفونت صعودی عمده مدارس در حال اعلام کرد قصد دارد برای ادامه آموزش مجازی زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شود در ماه اوت و سپتامبر. کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات و انتهایی بایدن در اکثر ملی و میدان نبرد, نظر سنجی, مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای افزایش حمایت با حومه رای دهندگان یک بلوک او برنده در سال 2016 است پناهنده از ایران پس از آن با تعهد به صرفه جویی در پدر و مادر از هرج و مرج بیشتر در صفحه اصلی این سقوط.

“در حال حاضر که ما شاهد آن در مقیاس بزرگ صورت و دست اول آموزش مجازی ثابت کرده بود وحشتناک نسبت به در مدرسه و یا در محوطه دانشگاه, یادگیری” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این ماه است. “حتی نزدیک! مدارس باید باز در پاییز. اگر باز نمی شود, چرا دولت فدرال به بودجه? آن را نمی خواهد!!!”

را به نفع خود بیش از این پدر و مادر قرار داده و بایدن در دفاعی جمهوری خواه و فعالان می گویند تهمت نیاز به متوقف ساختن رسانه های اجتماعی پست های که طراحی شده اند به rile خود را پایه و درمان coronavirus که اگر همه گیر است, عقب کشیدن. به جای رئیس جمهور نیاز به نشان دادن حمایت برای تاسیسات با احتیاط در کشورهای که در آن COVID-19 هنوز در حال گسترش و نشان می دهد که او به رسمیت می شناسد ترس بسیاری از مردم احساس به دلیل بیماری همه گیر.

اگر تهمت می تواند تغییر برخی از جمهوری خواهان معتقد هستند این موضوع خواهد پرداخت سود سهام.

“اگر رئیس جمهور اصرار بر ساخت آن پلاریزه و استبدادی او نخواهد بود پاداش” یک توافق خودی گفت. “حومه رای دهندگان او می تواند با این گوه متنفر من-راه-یا-به-بزرگراه رویکرد بنابراین او نمی تواند انجام دهد این است که راه. اما او به وضوح در نهایت شناسایی یک موضوع که در آن او می تواند پیدا کردن زمینه های مشترک با اکثر حومه زنان اگر او را تحویل آن در راه حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی