مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما به جلو و برخی از نیروهای نظامی از آلمان بیش از ناتو صرف دشمنی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او را قطع تعداد نیروهای نظامی آمریکا در آلمان به 25,000, اشتباه نزدیک آمریکا برای عدم دیدار با ناتو دفاع صرف هدف و آن را متهم به استفاده از امریکا در تجارت است.

کاهش حدود 9,500 نیروهای نظامی خواهد بود قابل توجه ملامت به یکی از نزدیک ترین شرکای تجاری ایالات متحده است و می تواند تضعیف ایمان در یک ستون پس از جنگ امنیت اروپا: که ما نیروهای خود را در دفاع از اعضای اتحاد در برابر تهاجم روسیه.

این روشن نیست که آیا تهمت را اعلام کرد قصد که برای اولین بار پدید آمده در گزارش های رسانه ها در 5 ژوئن خواهد در واقع به عبور داده انتقاد از برخی از رئيس جمهور همکار جمهوریخواهان در کنگره که استدلال کرده اند قطع خواهد بود یک هدیه به روسیه است.

‘متخلف’ آلمان می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

صحبت به خبرنگاران تهمت متهم آلمان بودن “متخلف” در آن پرداخت به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی و قول داد به چوب با طرح مگر اینکه برلین تغییر دوره.

“بنابراین ما در حال حفاظت از آلمان و آنها بزهکار. که معنا ندارد. بنابراین من گفت: “ما در حال رفتن به پایین آوردن تعداد به 25000 سربازان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “آنها با ما رفتار بسیار بد در تجارت” اما از ارائه جزئیات.

ناتو در سال 2014 مجموعه ای از یک هدف که هر یک از آن 30 نفر باید صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع. بسیاری از جمله آلمان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات شد اولین تایید رسمی برنامه ریزی شده کاهش نیروهای نظامی بود که برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و بعد از تایید به رویترز یک مقام ارشد رسمی ایالات متحده صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

که گفت آن را ناشی از ماه از کار توسط ارتش ایالات متحده و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تنش بین تهمت و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که مانع طرح خود را به میزبان یک فرد گروه هفت (G7) نشست.

آلمان پاسخ

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن, بیانیه سفیر ایالات متحده امیلی هابر گفت: نیروهای نظامی آمریکا در اروپا برای دفاع از اقیانوس اطلس امنیت و کمک به ایالات متحده پروژه قدرت خود را در آفریقا و آسیا است.

“این است که در مورد اطلس امنیتی بلکه در مورد امنیت آمریکا” او گفته مجازی فکر می کنم تانک مخاطبان گفت: آمریکا-آلمان همکاری های امنیتی محکم باقی خواهد ماند و دولت او تا به حال شده است از تصمیم گیری آگاهانه.

هفته گذشته منابع گفته رویترز که مقامات آلمانی و همچنین تعدادی از مقامات آمریکایی در کاخ سفید وزارت امور خارجه و پنتاگون شگفت زده شدند توسط وال استریت ژورنال گزارش ارائه شده و آنها توضیحات اعم از مغلوب ساختن پیشی جستن را بستم بیش از G7 به تاثیر ریچارد Grenell سابق سفیر آمریکا در آلمان و یک تهمت وفادار.

“وجود دارد مطمئن می شود قابل توجه هر دو حزب در مخالفت با این حرکت در کنگره پس از آن ممکن است هر گونه واقعی حرکت می کند به میزان قابل توجهی به تاخیر و یا حتی هرگز اجرا گفت:” فیل گوردون از شورای روابط خارجی فکر می کنم تانک. “این حرکت را بیشتر تضعیف متحدان ایمان در ناتو و دفاع آمریکا تضمین” گوردون اضافه شده گفت: همچنین ممکن است “تضعیف بازدارندگی روسیه و یا هر کس دیگری که ممکن است تهدید یک عضو ناتو.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *