مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید شاهزاده هری و Meghan Markle باید پای این لایحه برای امنیت در لس آنجلس

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده نمی خواهد پرداخت حدود 1 میلیون در سال هزینه های امنیتی برای دوک و دوشس Sussex, پرنس هری, و Meghan Markle, به عنوان آنها را حل و فصل در لس آنجلس.

“من یک دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. “از آن گزارش شد که هری و مگان که در سمت چپ پادشاهی خواهد اقامت دائم در کانادا است. در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ایالات متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!”

زن و شوهر, ازدواج شده در مارس 2018 و استقبال پسر مورچه در مارس 2019. هری و مگان مهاجرت به کانادا در ماه نوامبر و اعلام کرد آنها در نظر گرفته شده برای جلوگیری از استفاده از سبک های خود را و تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی است.

در ماه فوریه دولت کانادا اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت برای زوج سلطنتی پس از آنها را به عنوان کار royals. Royal Canadian Mounted Police فراهم کرده است امنیت در مالیات دهندگان هزینه از نوامبر سال 2019 به این دلیل که آنها طبقه بندی شده به عنوان “بین المللی حفاظت شده” افراد. آنها از دست دادن “در سطح بین المللی حفاظت شده” وضعیت مارس 31.

دوک و دوشس به کالیفرنیا نقل مکان کرد در هفته گذشته قبل از آمریکا و مرز کانادا بسته شد برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس با توجه به گزارش.

سلطنتی خودی گفت: خورشید که این حرکت شده بود طولانی برنامه ریزی شده و زن و شوهر “را در یک شبکه پشتیبانی [در لس آنجلس]. از آن جایی که خود را در تیم جدید هالیوود عوامل و PRs و مدیران کسب و کار بر اساس هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>