رئیس جمهور تهمت و گفت: نیویورک تایمز کاخ سفید خبرنگار مگی Haberman باید به او جایزه پولیتزر را برای او گزارش در روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب گزارش Haberman نوشت: روز پنج شنبه ادعا کرد که او رئیس جدید کارکنان علامت مراتع عاطفی است و گریه می کند در محل کار.

Haberman نوشت: در داستان او با عنوان “برای علامت گذاری مراتع انتقال از مغلوب ساختن پیشی جستن محرم به رئیس ستاد یکی سخت” که “در مورد آقای مرغزار آن کمک کرده است او را با خود در کاخ سفید همکاران سابق کارولینای شمالی, کنگره که دارای شهرت برای نشان دادن احساسات خود را به گریه در حالی که نشست با اعضای کاخ سفید و کارکنان در حداقل دو نوبت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از مراتع در طول یک شنبه نشست خبری و به هر طریقی در Haberman برای گزارش خود در روسیه است.

“من حتی خواندن یک داستان که در آن علامت گذاری مراتع او یک مرد سخت او گریه میکرد. او گریه میکرد. آن بود که مگی Haberman شما می دانم که او برنده جایزه پولیتزر برای پوشش از روسیه است. اما او اشتباه بود در روسیه است. طوری بود که هر کس دیگری. آنها باید همه را به خود جایزه پولیتزر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او ادامه داد: “در واقع معلوم شد که جرم مرتکب شده توسط طرف دیگر. جرم بود و نه مرتکب شده توسط این سمت. آن متعهد شده توسط طرف دیگر یک دسته از مردم بد است. شما شاهد گزارش های رسیده بیش از دو هفته گذشته. آنها گرفتار شدم. بنابراین مگی Haberman می شود یک جایزه پولیتزر? او یک سوم نرخ خبرنگار. نیویورک تایمز. و ما با قرار دادن نام او در اینجا در هفته گذشته. شما را دیدم که. مردم فکر می کردند آن را تجاری بود. نبود یک تجاری. آن را مانند یک تجاری اما نه تجاری. آن را فقط کلیپ.”

رئیس جمهور سپس دور برگشت به Haberman داستان در مراتع و دفاع از او با وجود شک Haberman گزارش.

“و چون ما در معرض خود را به عنوان یک بد خبرنگار چه اتفاقی افتاده است و او بیرون آمد اینجا و گفت:” علامت مراتع گریه میکرد.’ … و خوب است اگر او را. … اما من فکر می کنم اگر او گریه که شاید واقعا به دلیل اشتباه آنها تا به حال آن را. اما او یک جارچی. … من می توانم به شما بگویم مردم که شما می دانید که بسیار معروف آنها گریه و که خوب بیش از حد. اما این یک داستان در بسیاری از راه های. آن خبر جعلی. و او فقط آن را انجام داد زیرا ما او را در معرض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت