رئیس جمهور تهمت است که تمایلی به پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: به احتمال زیاد یکی می پوشند در حالی که بازدید از بیمارستان والتر رید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با فاکس نیوز را Sean Hannity در یک مصاحبه تلفنی پنجشنبه میزبان گفتن “این خوب است برای پوشیدن ماسک اگر آن را می سازد شما احساس راحت است.”

“من انتظار دارم به پوشیدن ماسک زمانی که من به والتر رید. شما در یک محیط بیمارستان, من فکر می کنم آن را بسیار مناسب چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من هیچ مشکلی با یک ماسک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به والتر رید ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland در این هفته برای دیدار با جانبازان و کارکنان پزشکی.

رئیس جمهور شده است مقاوم به پوشیدن ماسک در ظاهر عمومی و حتی مقامات بهداشت عمومی به طور فزاینده تاکید کرد نقش خود را در کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. اعضای حزب خود از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز به نام به پوشیدن صورت پوشانده اند. بانوی اول Melania Trump و رئیس جمهور دختر Ivanka Trump نیز ترویج استفاده از آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کمتر تمایلی به پوشیدن ماسک در اوایل این ماه گفته او “همه برای ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

او روز پنجشنبه گفت که او فکر نمی کنم با پوشیدن یک ماسک باید لازم است که مردم قادر به اجتماعی فاصله و یا که در آن تست به طور گسترده ای در دسترس است. اما او اذعان کرد که او نگران بود در مورد گسترش میکروب ها به والتر رید بیماران.

“من نمی خواهم به گسترش هر چیزی. و مقدار زیادی از آن را به شما است, پخش كردن, نیست, آنها, پخش كردن,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من نمی خواهم به علت یک مشکل برای هر کسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است عکس پوشیدن یک ماسک فقط یک بار. عکس های ظاهر او پس از مراجعه به کارخانه فورد در میشیگان نشان دادن رئیس جمهور با پوشیدن یک ماسک با مهر ریاست جمهوری در طول یک و خصوصی بخشی از سفر خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی پوشیدن ماسک در چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی