مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را ‘شخصا’ دیدار با رهبران طالبان در آینده نزدیک

رئیس جمهور تهمت و گفت: او قصد دارد برای دیدار با رهبران طالبان در “آینده ای نه چندان دور.”

در یک عجله برنامه ریزی کنفرانس خبری در روز سه شنبه به منظور ارائه به روز رسانی در coronavirus شیوع تهمت شروع سخنان خود با صحبت کردن در مورد پیشرفت به سوی دستیابی به صلح در افغانستان است.

“من می خواهم ضمن تشکر و تبریک وزیر امور خارجه Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “و من در ملاقات شخصا با رهبران طالبان در آینده ای نه چندان دور.”

“ما خواهد بود بسیار امیدوار است که آنها را به انجام آنچه آنها می گویند آنها می رویم به انجام. آنها خواهد بود کشتن تروریست ها است. آنها را به قتل برخی از مردم خیلی بد. آنها را حفظ خواهد کرد که مبارزه با رفتن” رئیس جمهور گفت:.

پرسیده شد که در آن جلسه با طالبان می تواند محل تهمت گفت: “ما در آن نگاه کنید” و نشان امکانات از جمله کمپ دیوید و یا خارج از کشور. رئیس جمهور لغو مذاکرات صلح در کمپ دیوید واقع در مریلند در پاییز گذشته پس از یک بمب گذاری مرگبار در کابل.

آمریکا و طالبان امضا یک توافق تاریخی شنبه که مجموعه جدول برای کاهش نیروهای آمریکایی در افغانستان و بی سابقه مذاکرات بین گروه های شبه نظامی و دولت مرکزی است. این مراسم پس از نتیجه گیری موفق از هفت روز “کاهش خشونت” می کند. جوهر از این توافق شامل یک چشم پوشی از تروریسم توسط طالبان که پناه اسامه بن لادن و القاعده در سرب تا سپتامبر. 11 سال 2001 حملات تروریستی و آغاز مذاکرات صلح در ازای تدریجی آمریکا خروج از کشور است.

“ما می خواهیم به مردم ما بازگشت به خانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد چه خواهد بود تحقق وعده یک کلید در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

“ما بسیار تا حد زیادی در اجرای قانون و این چیزی است که سربازان ما هستند همه چیز در مورد” رئیس جمهور گفت: انعکاس مخالفت خود را به “جنگ بی پایان.” “من واقعا بر این باورند که طالبان می خواهد برای انجام کاری به نشان می دهد که ما همه اتلاف وقت. اگر چیزهای بد اتفاق می افتد, ما را,” او اضافه شده بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون با انتقاد کرد.

“امضای این توافق با طالبان است یک خطر غیر قابل قبول به امریکا جمعیت غیر نظامی. این یک اوباما-سبک مقابله. مشروعیت بخشیدن به طالبان می فرستد سیگنال اشتباه به داعش و القاعده تروریست ها به امریکا و دشمنان به طور کلی” بولتون توییتی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>