مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تصمیم خواهد ‘منطقی به زودی در تلاش برای دوباره coronavirus زده اقتصاد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” تصمیم گیری “منطقی به زودی” در تلاش برای ترویج بازگشایی گسترده ردیف هایی از اقتصاد است که تلاش کرده است در طول ماه گذشته با خاموش شدن ناگهانی گسترده به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

توصیف آن را به عنوان احتمالا “سخت ترین” تصمیم او همیشه می خواهیم مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رادیو فردا میزبان جانین Pirro در یک مصاحبه شنبه شب که او را به تماس بر اساس گفتگو با “هوشمند” مردم از جمله پزشکان و رهبران کسب و کار.

“این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه خاص وجود دارد غریزه به آن است. مردم می خواهند به بازگشت به کار. ما را به کشور ما برگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او راه اندازی متنوع شورای رهبران برای نظارت بر این تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته گفت که او امیدوار است به کشور باز عید پاک یکشنبه. به جای کلیساها خواهد ایستاد تا حد زیادی خالی در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان او و مقامات خود تکرار هشدارهای که در حال حاضر زمان برای سهولت پادمان.

“همانطور که شما به نوبه خود به بازتاب و نماز خود را در رابطه با خدا در طول این هفته مقدس را چه در نماز و چه در پیام خود از ایمان را برای آمریکایی ها؟” Pirro خواسته در افتتاحیه این مصاحبه به طول انجامید که حدود شش و نیم دقیقه.

“من دوست دارم مردم ما و کشور ما در حال آوردن کشور ما به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

رئیس جمهور همچنین ارائه خود را “عمیق ترین عشق و احترام” به خانواده و دوستان افرادی که قرارداد coronavirus و درگذشت.

آمریکا مرگ و میر پیشی گرفته است که در سخت-آمار ایتالیا در روز شنبه به بیش از 108,000 مردم توسط شب با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im