مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تحویل غرب نقطه شروع آدرس

رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که او را تحویل ارتش ایالات متحده آکادمی سخنرانی ماه آینده به عنوان هر دو او و مبارزات انتخاباتی خود بیان امیدوارم که او می تواند رزومه تجمعات انتخاباتی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

رئیس جمهور اتحاد چپ واشنگتن تنها یک بار در طول ماه گذشته به عنوان او در زمان شارژ از coronavirus بحران است.

خود را با دستورالعمل های اجتماعی فاصله می خواهیم مردم را به اجتناب از همه اما ضروری سفر.

اما روز جمعه یک روز پس از رونمایی نقشه راه برای دولت ها شروع به بلند کردن محدودیت های او اعلام کرد که سفر به وست پوینت برای مارس 23 مراسم است.

“من درک می کنم آنها باید فاصله,” او گفت:. “آنها باید برخی از بزرگ فاصله پس از آن خواهد شد بسیار متفاوت تر از آن تا به حال نگاه کرد.”

“من می خواهم نگاه کنم ؟ من فکر نمی,” او اضافه شده است. “و در نهایت سال آینده را شروع مانند آن بوده است.”

او تنها سفر قبلی بود و به نورفولک ویرجینیا به دیدن کردن USNS راحتییک بیمارستان کشتی عازم نیویورک است.

این می آید به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین رزومه سفر. در روز شنبه او را تحویل شروع نشانی در آکادمی نیروی هوایی در کلرادو.

این COVID-19 همه گیر و اجتماعی خود فاصله مورد نیاز را متوقف مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ترک presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن livestreaming از زیرزمین و سرقت از مغلوب ساختن پیشی جستن از تظاهرات که در سال 2016 شد یکی از بزرگترین سلاح های انتخاباتی.

رئیس جمهور ارشاد خواستار عمومی برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم برای محدود کردن گسترش یک ویروس است که ادعا کرده بیش از 36,000 قربانیان در سراسر کشور است.

در طول چهار شنبه coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز هیجان در مورد بازگشت از تظاهرات.

“آن را بزرگ برای کشور است.” “این روح بزرگ … برای من این یک راه فوق العاده ای برای گرفتن کلمه.”

وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از حوادث دسته جمعی می تواند آغاز خواهد شد. خود رئیس جمهور دستورالعمل توصیه می کنند که گروه های بیش از 50 نفر تنها اجازه داده می شود پس از کشورها با موفقیت و به طور کامل یک فاز از برنامه های بازیابی و حتی پس از آن آنها باید اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان می توانند خود را حفظ فاصله از یکدیگر.

برخی از کارشناسان فکر می کنم حوادث دسته جمعی نخواهد بود و ممکن است تا سال آینده و لیگ های ورزشی در حال حاضر در حال کار بر روی برنامه های احتمالی خود را برای شروع فصل در خالی استادیوم.

اما رئیس جمهور گفت که او انتظار می رود تظاهرات به یک ویژگی از مبارزات انتخاباتی دوباره.

“من امیدوارم که ما در حال رفتن به تظاهرات,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بزرگتر از همیشه است.”

پیش از آن در روز مبارزات انتخاباتی خود گفت که این تظاهرات خواهد بود بازگشت.

“ما به عقب بر گردیم به آن تظاهرات” کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: ABC News. “هرگز ترس رئیس جمهور است که برخی از ما در حال رفتن به عقب وجود دارد صحبت کردن به طور مستقیم به مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de