مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به ارمغان خواهد آورد تا اوکراین در همه زمان علیه بایدن در انتخابات

رئیس جمهور تهمت برنامه ای برای استفاده از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تاریخ با اوکراین علیه او در انتخابات عمومی باید بایدن پیروزی نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با رادیو فردا میزبان Sean Hannity در شب جمعه در مورد رئیس جمهور استراتژی مبارزات انتخاباتی پس از بایدن در زمان سرب در دموکراتیک اولیه با 566 نمایندگان زیر سوپر شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قصد دارد به مطرح کردن اتهامات فساد علیه بایدن و پسرش هانتر بایدن “همه زمان ها است.”

“این یک کمپین موضوع برای دموکرات ها. آنها نمی خواهند به آن را به ارمغان بیاورد. آنها بدیهی است که گفت: “شما نمی توانید بیاورید که تا'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که نمی خواهد اتفاق می افتد با جمهوریخواهان من می توانم به شما بگویم. من نمی گویم خوب و بد یا بی تفاوت است.”

بایدن نظارت ایالات متحده در سیاست خارجی به اوکراین در دولت اوباما در همان زمان که او پسر نشسته در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت یک موقعیت است که منتقدان می گویند هانتر بایدن داده شد در سال 2014 در ازای دسترسی به معاون رئیس جمهور است.

در سال 2016 بایدن تهدید به خودداری از 1 میلیارد دلار در ایالات متحده تضمین وام از اوکراین اگر دولت نیست آتش آن دادستان کل ویکتور Shokin به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود فاسد است. در آن زمان Shokin شد توزین راه اندازی رسیدگی به Burisma.

“خواهد شد که یک موضوع مهم در مبارزات انتخاباتی. من به ارمغان خواهد آورد که تا تمام وقت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی سفر به اوکراین در سال گذشته به تلاش برای کشف شواهدی از فساد در برابر Bidens در اوکراین است. جولیانی را بررسی کمک به راه اندازی یک فشار توسط دموکرات ها به استیضاح تهمت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود آمریکا کمک نظامی به اوکراین است. دموکرات ها گفته که تهمت مسدود کمک به تضمین دولت اوکراین رسیدگی به بایدن و پسرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>