مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او مورد آزمایش قرار خواهد شد به طور منظم به عنوان بوریس جانسون جنگ مرگبار coronavirus

با نخست وزیر بوریس جانسون بستری در واحد مراقبت های ویژه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و دیگران در اطراف او خواهد به طور منظم دریافت coronavirus تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در طول زمان به طور منظم خود را در کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه به می گویند که مردم دعا برای بهبودی از یک متحد نزدیک. اما جانسون بیماری خواهد شد که کشور در سراسر جهان در حال آماده شدن برای این سناریو از یک رهبر ناتوان و یا بدتر COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که های توجیهی جایگاه اتاق با معاون رئیس جمهور گفت: هر دو او و معاون او تا به حال تست شده در طول دو روز گذشته.

“فقط به خاطر سوال بود که من فکر می کنم ما احتمالا شاید کاملا چند آزمون است. آن را بدترین ایده, شما می دانید. سیستم تست در حال حاضر است که بسیار سریع و بسیار آسان است,” او گفت:.

کاخ سفید به تدریج شدت احتیاط در اطراف رئیس جمهور در طول ماه گذشته است. روزنامه نگاران باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و قبل از اینکه اجازه ورود به اتاق جلسه.

بسیاری از کارکنان در حال کار از خانه برخی از آنها با پوشیدن ماسک در اطراف پیچیده و در روز جمعه کاخ سفید اعلام کرد که یک تست سریع بدان معنی است که هر کسی نشست تهمت یا پنس خواهد بود موضوع را به “آزمون برای ارزیابی برای presymptomatic یا بدون علامت حامل.”

Johnson, 55 بود بستری در بیمارستان روز یکشنبه پس از درجه حرارت بالا به حال کاسته برخی از 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس. یک روز بعد منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه.

انگلستان نمی کند مجموعه ای از نخست وزیران زنجیره پی. به جای جانسون پرسید: وزیر امور خارجه Dominic Raab به گام در طول یک اورژانس است.

پیش از آن در روز تهمت خطاب به مدیران ارشد از چهار دارویی و زیست فناوری به شرکت های. او گفت: از او خواست که دو نفر از آنها به کمک جانسون بدون تعیین چه درمان آنها ممکن است قادر به ارائه.

“آنها رسیده اند و در لندن در حال حاضر,” او گفت:. “خود را در دفتر لندن است و هر آنچه آنها نیاز دارند و خواهیم دید که اگر ما می تواند کمک.

“ما تماس همه بوریس را پزشکان و ما را به دیدن آنچه در جریان است را به محل. اما آنها آماده برای رفتن. اما هنگامی که شما به ارمغان آورد به مراقبت های ویژه می شود که بسیار جدی با این بیماری خاص.”

تهمت جعلی است یک رابطه نزدیک جانسون یک شخص مردمی که به رهبری بریتانیا از اتحادیه اروپا در ماه ژانویه و آنها را به طور منظم صحبت با تلفن.

رئيس جمهور ارائه شده و امید خود را برای بازیابی سریع.

“ما بسیار غمگین به شنیدن این که او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر در حالی که کمی پیش” او گفت:. “آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است. او شده است یک دوست واقعا خوب است. او واقعا چیزی بسیار ویژه: قوی مصمم ترک نمی کند, نمی دهد.”

تهمت بود در میان یک رشته به خوبی wishers که ارائه حمایت خود را در طول روز.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نوشت: در یک صدای جیر جیر: “همه از من پشتیبانی می رود به بوریس جانسون به خانواده اش و به مردم در این زمان دشوار است. من امیدوارم که او در غلبه بر این مصیبت به سرعت.”

روز دوشنبه ایالات متحده در سراسر کشور تلفات گذشت از 10 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حال اجرا چوب خط حساب کردن. تعداد کل موارد به بیش از 360,000 اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره منادی “نور در انتهای تونل” به عنوان فرمانداران در نیویورک و نیوجرسی گفت: آنها از دیدن آزمایشی نشانه آن است که شیوع بیماری شروع شد به فلات.

آخرین داده ها نشان می دهد که کاهش تلاش های داشتن یک تاثیر است. یکی از مدل های مورد استفاده توسط کاخ سفید و طراحی و توسعه توسط دانشگاه واشنگتن آن را کاهش داده است پیش بینی مرگ و میر به 82,000 12% کاهش.

با این حال, آن است که تنها یکی از تعدادی از مدل های مورد استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تایید کرد طی 96 دقیقه ظاهر که به او گفته بود به جو بایدن در طول روز در مورد آشکار بحران است.

“او به من داد تا به نقطه نظر خود و من به طور کامل درک کنند که ما فقط تا به حال یک گفتگوی دوستانه,” او گفت:. “به طول انجامید احتمالا 15 دقیقه. و آن را واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im