مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید انتظار دارد روسیه-نفت عربستان مقابله به زودی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ما را دعوت روغن مدیران به کاخ سفید برای بحث در مورد راه هایی برای کمک به صنعت “ویران” با فازها و کاهش تقاضای انرژی در طول شیوع کروناویروس و جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او صحبت کرده بود به تازگی با رهبران روسیه و عربستان سعودی و اعتقاد بر این دو کشور را یک معامله خود را پایان دادن به جنگ قیمت در عرض “چند روز” — کاهش تولید و آوردن قیمت به بالا.

“من قصد دارم به دیدار با تولید کنندگان نفت در روز جمعه. من قصد دارم برای دیدار با مستقل تولید کنندگان نفت نیز در روز جمعه یا شنبه. شاید یکشنبه. ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از جلسات در آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس رسانه های.

“در سراسر جهان, صنعت نفت ویران شده است,” او گفت:. “آن بسیار بد برای روسیه بسیار بد برای عربستان سعودی است. منظورم آن بسیار بد است برای هر دو. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به یک معامله.”

قیمت جهانی نفت کاهش یافته و تقریبا دو سوم این سال به عنوان coronavirus است ناودان اقتصاد جهانی در همان زمان عمده تولید عربستان سعودی و روسیه را آغاز کرده اند به سیل بازار با نفت است.

سقوط در قیمت ها را تهدید کرده است که یک بار پررونق ما صنعت حفاری با ورشکستگی و عظیم lay-offs و واشنگتن درهم برای, راه هایی برای محافظت از این بخش است.

در جلسات آینده با نفت مدیران مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بحث در مورد طیف وسیعی از گزینه های برای کمک به این صنعت از جمله امکان تعرفه بر واردات نفت از عربستان سعودی با توجه به وال استریت ژورنالکه در ابتدا به گزارش برنامه ریزی جلسات.

عمده حفاری می رود برای شرکت در جلسه روز جمعه شامل Exxon Mobil Corp شورون پارسیان Occidental Petroleum Corp و قاره منابع با توجه به مجله.

Occidental گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در حالی که مقامات در شرکت های دیگر پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

یک منبع آشنا با این طرح گفت: رادیو فردا که نفت شرکتها و تولید کنندگان کوچک نیز نشان داده و این موضوع از پتانسیل چشم پوشی برای حق امتیاز موجود در فدرال دریایی و خشکی اجاره خواهد بود مورد بحث قرار گرفت.

موسسه نفت آمریکا که نشان دهنده ما در صنعت نفت و گاز گفت: رئيس جمهور آن مایک Sommers خواهد حضور در جلسه اولیه اما افزود: “ما به دنبال هر دولت یارانه یا صنعت خاص مداخله به آدرس اخیر رکود بازار در این زمان است.”

API بسیاری که اعضای آن در عمل در سطح جهان است گفت: در گذشته آن را مخالف تجارت تعرفه ها به دلیل آن می تواند پیچیده تر پروژه ها و روابط کسب و کار در کشورهای دیگر.

این گروه در مارس 20, اما, با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کمک از برخی از الزامات قانونی برای اطمینان از ثابت لوازم طول coronavirus. دولت اعلام کرده آن را به طور موقت کاهش برخی اجرای محیط زیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته به نام روسیه و عربستان سعودی در جنگ قیمت “دیوانه” و صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد این موضوع. بالا انرژی از مقامات دو کشور بعد از صحبت و توافق برای ادامه بحث در کنار دیگر عمده جهانی نفت تولید کنندگان و مصرف کنندگان با توجه به کرملین.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت همچنین برنامه ریزی برای اعزام یک فرستاده ویژه به ریاض برای فشار خروجی پایین.

عربستان سعودی عرضه نفت خام افزایش یافت در روز چهارشنبه به رکورد بیش از 12 میلیون بشکه در روز دو تا منابع صنعت گفت: با وجود سقوط در تقاضا باعث شیوع کروناویروس و ما فشار در انگلستان برای جلوگیری از جاری شدن سیل در بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im