مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus خطر در ما کم است; CDC تایید اولین مورد از منشا ناشناخته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها در روز چهارشنبه که خطر از coronavirus باقی مانده است “بسیار پایین” قرار می گیرد و معاون رئیس جمهور مایک پنس در شارژ از ما پاسخ به بلندی بهداشت جهانی بحران.

در جلسه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او را از دست زدن به بحران و گفت: کارشناسان بهداشت شد “آماده, مایل و قادر” به سرعت حرکت می کند اگر این ویروس گسترش می یابد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات خود را به مقامات بهداشت عمومی هشدار داد آمریکایی ها برای آماده شدن برای بیشتر coronavirus موارد است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تایید عفونت کروناویروس جدید در کالیفرنیا در کسی که تا به حال سفر خارج از ایالات متحده و یا در معرض شده به یک فرد شناخته شده اند که این ویروس برای اولین بار در کشور است. چگونه فرد آلوده شناخته نشده بود. آن را به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در ایالات متحده به 15 با توجه به CDC.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio نام دولت برای کمک به این شهرستان به دست آوردن 300,000 اضافی ماسک محافظ. وجود دارد هیچ تایید موارد در شهر اما د Blasio اعلام کرد قصد دارد به ارائه تا 1200 تخت بیمارستان در صورت نیاز.

بازارهای سهام ایالات متحده کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی در سرمایه گذاران هشدار در مورد بیماری تنفسی ،

 

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آماده بود به موسسه جدید محدودیت های مسافرتی برای کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا که در حال برخورد با شیوع بیماری – اگر چه او نمی تواند حکومت آن را. وزارت امور خارجه مطرح شده و سفر خود را از سطح هشدار برای کره جنوبی و خواست آمریکایی ها برای تجدید نظر در رفتن وجود دارد.

CDC توصیه کرده است آمریکایی ها به دیدار چین و کره جنوبی و در روز چهارشنبه شدت هشدار سفر به ایران, ایتالیا و مغولستان. “خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: flanked توسط پنس و مقامات بهداشت عمومی.

او گفت: گسترش این ویروس در ایالات متحده بود و نه “اجتناب ناپذیر” و سپس در ادامه گفت: “این احتمالا آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد کاملا آماده است.”

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و عفونت های, بیماری ها گفت که در حالی که این ویروس موجود در ایالات متحده آمریکایی ها باید آماده برای یک پتانسیل شیوع به عنوان انتقال گسترش در خارج از چین است.

ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که ایالات متحده تا 59 coronavirus موارد از جمله 42 آمریکایی به مسافران عودت از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

‘امکان همه گیر’

“ما باید هشدار به امکان یک بیماری همه گیر” پیتر علائم مدیر غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق در مصاحبه ای گفت:.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی یک دموکرات در بیانیه ای گفت که برگ برنده دولت “نصب شده مات و پر هرج و مرج پاسخ به این شیوع.” او گفت: خانه را به جلو یک “بودجه بسته با شفافیت و پاسخگویی است که به طور کامل آدرس مقیاس و شدت این بحران بهداشت عمومی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای تقویت دولت ویروس, پاسخ یک مقدار دموکرات گفت می افتد به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام برای $8.5 میلیارد دلار برای آماده سازی.

جهانی بازارهای سهام کاهش یافت و در روزهای اخیر به علت نگرانی بیش از یک طولانی, اختلال در زنجیره تامین و اقتصاد از این ویروس نیز آلوده کرده است که حدود 80,000 نفر کشته و نزدیک به 3,000 عمدتا در چین است. سهام ایالات متحده تبدیل شده پایین تر در بعد از ظهر تجارت – S&P 500 شاخص کاهش یافت و برای پنجمین مستقیم روز و میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید پایین 123.77 امتیاز یا 0.46 درصد است.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال اجرا برای یک دوره دیگر در انتخابات ماه نوامبر شده است به طور فزاینده ای نگران از افت در بازارهای سهام ایالات متحده که به نظر او یک فشار سنج از سلامت اقتصاد آمریکا را می بیند و به عنوان مهم برای انتخاب مجدد او.

او در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که ترس از coronavirus تا به حال صدمه زدن به بازار سهام است. اما او هم مقصر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای spooking سرمایه گذاران.

“من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات ایستاده است که مرحله ساخت احمق از خود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اشاره به بحث میان دموکرات مدعی رقابت برای حق برای به چالش کشیدن او.

پیش از آن در روز تهمت متهم دو کابل تلویزیون اخبار کانال های CNN و MSNBC, ارائه danger از این ویروس به عنوان بد نور به عنوان امکان پذیر است و ناراحت کننده بازارهای مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>