‘تهمت و روسیه در پرونده معتبر بود’: کریستوفر استیل دفاع برانگیز 2016 گزارش

بritish سابق جاسوسی کریستوفر استیل در دفاع از خود در پرونده هر چند وزارت دادگستری فدراسیون فوتبال در یافت نقص در تحقیقات و در چگونه DOJ و FBI از آن استفاده می شود.

آرتور اسنل مدیر عامل برای استیل شرکت Orbis هوش کسب و کار در این هفته به قلم یک نامه به سردبیر با عنوان “برگ برنده روسیه در پرونده معتبر بود” منتشر شده در بریتانیا از روز شنبه بار. آن بود که در پاسخ به یک مقاله در ماه گذشته در مورد به تازگی منتشر شده و تحلیل توسط نویسنده انگلیسی روپرت Allason که می رود به نام قلم Nigel غرب که نتیجه “نیز وجود دارد یک احتمال قوی است که در تمام استیل مواد ساخته شده است.”

“استیل و شرکت خود Orbis هوش کسب و کار بصورتی پایدار و محکم رد این” اسنل گفت. “ما ایستاده یکپارچگی و کیفیت کار ما است.”

اسنل ادعا استیل و دیگران در Orbis “شده اند متحدان نزدیک آمریکا و برای بیش از سه دهه” و این که “این تغییر نشده با پرونده.” او ادعا استیل گزارش خود را شهوت پرست و تایید نشده يافته به اف بی آی “تنها به کمک” دفتر.

“پس از آن Orbis دارای co-عمل گسترده با جدی آمریکا تحقیقات در روسیه دخالت در انتخابات آمریکا با تصویب انگلستان مقامات” اسنل نوشت. “این به سختی نشان می دهد به عنوان مقاله خود معتقد است که اقدامات ما آسیب دیده انگلستان-اطلاعاتی آمریکا ارتباط است.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz به این نتیجه رسیدند در ماه دسامبر که FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات ناقص بود. دیده بان انتقاد DOJ و FBI برای 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به نظارت کارتر صفحه.

استیل استخدام شد با مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بود که بودجه کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق دموکراتیک نیروگاه وکیل مارک الیاس و پرکینز Coie قانون شرکت. پرکینز Coie پرداخت شد بیش از 12 میلیون دلار بین سال 2016 و 2017 برای آن کار می کنند. تلفیقی GPS پرداخت شد $50,000 در هر ماه از پرکینز Coie و استیل پرداخت شده حدود 168,000 توسط Fusion GPS.

پس هوروویتس را گزارش DOJ گفت: دادگاه FISA آن معتقد نهایی دو صفحه FISA حکم شد “معتبر نیست.” اف بی آی گفت: دادگاه این برنامه ریزی برای “جدا کردن” تمام اطلاعات به دست آمده از طریق صفحه FISAs.

در این گزارش اشاره کرد که FBI جلسات با استیل منابع “افزایش قابل توجهی سوال در مورد قابلیت اطمینان از استیل انتخابات گزارش” و مسئولین اداره گفت: استیل “ممکن است برخی از قضاوت مشکلات است.” سازمان سیا با اشاره به استیل پرونده به عنوان “اینترنت شایعه.”

استیل پرونده اتهام وجود دارد یک “توطئه نیز توسعه همکاری بین [از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین] و رهبری است.”

مولر گزارش اظهار داشت: “این تحقیقات نه ایجاد آن است که اعضای تهمت کمپین توطئه و یا هماهنگ با دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

Allason نه-صفحه تجزیه و تحلیل انجام شده در این دستور هنوز-unnamed سی خواه وکیل این نتیجه رسیدند: “این پرونده به عنوان یک کل است که عمیقا نگران است و نمی توان در ارزش روبرو شود.”

اسنل گفت: Sunday Times “شما چشم پوشی اخیر ارزیابی استیل کار با هوش حرفه ای مانند جان Sipher چاک روزنبرگ و آنتونی Ferrante.”

Sipher یک افسر سابق سازمان سیا نوشت: در سپتامبر سال 2017 است که “این پرونده به هیچ وجه بی فایده سند” و “ارائه یک روایت منسجم از تبانی.” او گفت: در سال 2018 است که “این پرونده تا به حال بوی اصالت” و مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات همراه با نشت “اضافه شده اند کمی بیشتر اعتبار به پرونده.” در ماه دسامبر Sipher اصرار داشت که “بحران معنا نیست که همه اشتباه است.”

روزنبرگ ارشد سابق FBI رسمی ادعا کرد در ماه دسامبر 2018 که “پرونده نگه می دارد تا به خوبی در طول زمان و هیچ یک از آن را به دانش ما شده است رد.” او به نظر می رسد در MSNBC و گفت که “بخش هایی از آن در حال برگزاری است.”

Ferrante که مشغول به کار به عنوان یک مشاور امنیت سایبر در شورای عالی امنیت ملی در سمت چپ خانه سفید در آوریل سال 2017, پیوستن به FTI مشاوره. Ferrante استخدام شد BuzzFeed و این شرکت پرداخت شد $4.1 میلیون به تلاش برای اثبات این ادعا در مورد تهمت وابستگی خود به روسیه در استیل پژوهش است.

Ferrante وارد یک گزارش پرونده در دادگاه فدرال در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از پرونده انتشار پیدا است که ارائه دهندگان خدمات اینترنت ذکر شده در پرونده که متعلق به روسیه کارآفرین Aleksej Gubarev استفاده شده است ممکن توسط عوامل برای حمایت از هک از DNC در سال 2016. اما بر خلاف استیل پرونده Ferrante را گزارش نمی کند به طور مستقیم با لینک Gubarev یا خود مدیران به هک.

“من هیچ مدرکی از آنها در واقع نشستن در پشت یک صفحه کلید” Ferrante گفت: در رسوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>