مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین براد Parscale به عنوان مدیر کمپین در میان گروههای کارکنان لرزش تا

در میان تنبل نظر سنجی نشان می دهد که او در تلاش برای پیدا کردن جای پا در برابر رقیب دموکرات جو بایدن رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ترویج معاون مدیر کمپین لایحه Stepien به مدیر کمپین.

رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شده در روز چهارشنبه که زمان مدیر کمپین براد Parscale را تبدیل به یک مشاور ارشد خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی خواهد شد و همچنین در ادامه کار خود را پیشرو دیجیتال و داده ها و استراتژی های تیم.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که لایحه Stepien ترویج شده است به نقش مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در Facebook. “براد Parscale است که با من برای یک زمان بسیار طولانی است و رهبری ما فوق العاده ای دیجیتال و داده های استراتژی باقی خواهد ماند که در نقش, در حالی که یک مشاور ارشد به مبارزات انتخاباتی. هر دو به شدت درگیر در تاریخی ما 2016 برنده شدن و من نگاه به جلو به داشتن یک بزرگ و بسیار مهم دومین پیروزی با هم. این یکی باید خیلی راحت تر به عنوان ما نظرسنجی تعداد در حال افزایش سریع اقتصاد در حال بهتر شدن است, واکسن و درمان به زودی در راه است و آمریکایی ها می خواهند امن خیابان ها و جوامع!”

جارد کوشنر که مسئول نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی عمل وزن در حرکت چهارشنبه شب در تماس تلفنی با هر دو مردان “قهرمانان گمنام 2016 کمپین” قبل از پشتوانه هر یک از نقش خود به جلو رفتن.

برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده بود Parscale می تواند تنزل مقام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع پس از coronavirus آغاز شد و در ماه مارس بود کم با حضور در Tulsa, Oklahoma.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de