مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به اداره مهاجرت موضوع در طول مبارزات انتخاباتی

رئیس جمهور تهمت نشانه های این هفته است که او قصد دارد برای رفتن در حالت تهاجمی در مهاجرت در انتخاب مجدد مبارزات فعالانه پیشنهاد برای محدود کردن ورودی های جدید به داخل کشور بر این اساس است که آن را به نفع کارگران آمریکایی در طول شیوع کروناویروس — در حالی که نقاشی دموکرات ها به عنوان نرم افزاری در این مسئله است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحث اجرایی به منظور متوقف کارت سبز به مدت 60 روز به تناوب شده است از تمسخر به عنوان یک راه گریز زده sop به مهاجرت hawks یا محکوم به عنوان یک پتو ممنوعیت مهاجران که نقض اساسی ارزش های آمریکایی. اما آن را نشانی از ویترین بازگشت به حداقل حرف از کاهش مهاجرت به منظور سفت بازار کار و بالا بردن طبقه کارگر دستمزد است که برخی از حامیان ترس کاخ سفید رها کرده بود, به غیر از چند دورافتاده مانند مشاور ارشد استفان میلر.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سه شنبه شب ، مدت کوتاهی پس از آن جدید کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany شروع به tweeting در مورد اثرات مقیاس بزرگ مهاجرت در چشم انداز درآمد پایین کارگران ماهر.

“فلاش بک: سناتور برنی ساندرز استفاده می شود به مراقبت در مورد کارگران آمریکایی صدمه توسط توده مهاجرت” McEnany نوشت: در پاسخ به یک صدای جیر جیر با مغلوب دموکرات نامزد ریاست جمهوری متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “بدنام کردن مهاجران” و “بیگانه ستیزی و نژادپرستی است.” او کشف گذشته ساندرز به نقل از انتقاد باز می شود — موقعیت او deemphasized پس از انتقاد از سمت چپ بر مهاجرت در سال 2016 و همچنین مشابه سخنان باراک اوباما و نیویورک تایمز مقاله نویس پل کروگمن.

“سیاست های مهاجرتی خواهد بود بخش عظیمی از انتخابات ماه نوامبر به دلیل دموکرات باید تعریف خود را به عنوان یک حزب تمایلی به تن حتی اساسی ترین منافع عمومی مناسب مهاجرت کنترل” گفت: Dan استین رئیس restrictionist فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات. “دو برابر را در جایی که اوباما در زمان آنها در دومین دوره دموکرات ها در حال تکرار اشتباهات کلینتون در سال 2016 — قرار دادن شرط در آینده جریان بیش رفاه مردمی امروز در اینجا. رئیس جمهور تهمت را بی عیب و نقص سیاسی غرایز او را قادر به درک چگونه به تاکید افراطی ترین عناصر دموکرات دستور کار و آنها را در مرکز شهر.”

مهاجرت در میان مسائل اضافه شده در قانون و دستیار Jared کوشنر را نمونه کارها دلسرد کننده مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که امیدوار بود برای کاهش مهاجرت ، کوشنر نگه داشته است restrictionist گروه که به نفع این سیاست در طول بازو را با توجه به منابع نزدیک به کاخ سفید و حتی به عنوان او به دنبال تجمع خواهان پشت قانونی که تغییر معیار برای مهاجران جدید به دور از خانواده و به سمت مهارت های شغلی.

“جارد دقیقا یک, امریکا, اولین, ملی, پسر,” گفت: یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه مهاجرت فعال سیاسی که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “اما او بخشی از خانواده رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره یک خط سخت گرفته در مهاجرت غیر قانونی, اما او equivocated در مورد افزایش یا کاهش تعداد مهاجران قانونی پذیرفته شده در هر سال. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مهاجرت طرح شامل restrictionist پیشنهادی توسط میلر و جف جلسات پس از اخراج به عنوان دادستان کل و رد توسط رئیس جمهور در تلاش خود را برای بازگشت به مجلس سنا. به عنوان رئیس جمهور تهمت تایید یک جمهوری خواه لایحه که کاهش مهاجرت است. اما او بعدها به نام برای بیشتر مهاجرت.

“مهاجران قانونی غنی سازی ملت ما و تقویت جامعه ما در راه های بی شماری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2019 دولت از اتحادیه. “من می خواهم مردم را به آمدن به کشور ما در بزرگترین اعداد را تا کنون, اما آنها به در آمده قانونی است.” عبارت “بزرگترین اعداد را تا کنون” به نظر نمی رسد در متن اصلی و آگهی libbed توسط رئیس جمهور. کوشنر را پس از آن پیشنهاد اقدام به اولویت بندی بر اساس مهارت های مهاجرت بدون برش تعداد کل مهاجران پذیرفته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شعار مرز دیوار پیشرفت و کاهش در گذرگاه های مرزی غیر قانونی به او حمله presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان ضعیف در مهاجرت. اما مهاجرت شاهین می گویند تهمت نیست به اندازه کافی دور. “ترک کردن و یا معافیت مهمان کارگران به رهبری منطق برای ‘همه گیر مکث’ در مهاجرت” استین گفت.

“رئیس جمهور این است که نگران حفظ آمریکایی شغل” فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson, یک مفسر است که تهمت را گوش گفت: در روز شنبه نشان می دهد. “متاسفانه و به نظر میرسد این کلید در مدار خود هستند نه نگران. اصلی خود را نگران ساخت اهداکنندگان مبارک. و اگر یک چیز وجود دارد که اهداکنندگان عشق همیشه آن را ارزان کارکنان.”

بعدی شب کاخ سفید منتشر شد در بیانیه ای گفت دولت خواهد “نقد و بررسی مهمان برنامه کارگر برای ارزیابی اینکه آیا اقدامات بیشتری باید انجام شود برای محافظت از کارگران آمریکایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im