اگر کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به پایان می رسد تا به طرز محسوسی مدرج بازگشت رئیس جمهور تهمت اجرا می شود خطر ابتلا به بالا بردن انتظارات و دوباره خود را در مورد کمپین عمومی حوادث و پس از آن عدم تحویل.

تهمت می خواهد به حرکت گذشته ماه از coronavirus مستندات و بازگشت به سنتی مبارزات او به خصوص هرزگرد “را در امریکا بزرگ دوباره” تظاهرات اما این ویروس نه همکاری. ایران با کنوانسیون منتقل شد از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی پس از دولت و مقامات محلی نمی تواند آن را تضمین کند اجازه داده می شود برای ادامه زندگی جمعی حضور در رویداد. در حال حاضر آن است که در مواجهه با مشکلات مشابه با Jacksonville, Florida, مقامات به عنوان COVID-19 موارد سنبله در دولت آفتاب با کمی بیش از یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن renomination.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سه شنبه ریخته و آب سرد در گزارش آن را به یک حد مجازی مانند کنوانسیون دموکرات ها در حال برنامه ریزی در میلواکی است. “این RNC همچنان به همکاری نزدیک با رهبری محلی در جکسون در برنامه ریزی برای این کنوانسیون از جمله در سلامت و اقدامات امنیتی و وزارت دادگستری است که در روند تخصیص میلیون ها دلار در یک ایمنی گرانت” گفت: RNC ملی دبیر مطبوعاتی مانی مریت. “جکسون است جایگزین بیش از 70 ، 000 نفر برای بازی فوتبال و دیگر رویدادها و ما با اعتماد به نفس در دولت های محلی و مقامات دولت فدرال قادر به اطمینان از امن رویداد برای شرکت کنندگان.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارجاع سوالات به RNC.

اما کنوانسیون contretemps می آید بر روی پاشنه از دیگر پست-coronavirus تهمت حوادث بودند که به کرات و سپس یا اتفاق نمی افتد یا underperformed انتظارات. پس از کمپین تبلیغ یک میلیون بلیط درخواست ژوئن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, ویژه, صندلی های خالی و موفق به خدمت به عنوان وعده داده شده relaunch از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. مدیر کمپین براد Parscale و افسر ارشد عامل Michael Glassner شد و پس از آن نقل مکان کرد و به نقش های دیگر و جایگزین لایحه Stepien و جف DeWit بود.

برنامه ریزی رالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید آلاباما جمهوریخواه نامزد تامی Tuberville اتفاق رخ نداد هر چند Tuberville به راحتی برنده اصلی خود را با بیش از 60 درصد آرا. نه تهمت و تجمع در نیوهمپشایر که قرار بود به جای آن. کمپین ذکر شده آب و نگرانی در هنگام دور انداختن این رویداد است.

در علاوه بر این به deflating پایه جدید همه گیر کمپین زمین را تهدید می کند به حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از منطقه راحتی خود را به عنوان او یک بار دیگر مانور به مقابله با واقعیت عمومی ترس از coronavirus به جای MAGA تظاهرات و فروش “بزرگ به آمریکا باز گشت.” رئیس جمهور کاهش یافته است پشت دموکراتیک چلنجر جو بایدن با 8.6 امتیاز در RealClearPolitics ملی رای گیری متوسط است و در بسیاری از میدان نبرد متحده است.

“جمهوری خواهان باید به کار بر روی انرژی پایه و در همان زمان درخواست تجدید نظر به مستقل و میانه رو. به طور معمول یک رالی در یک چرخش دولت به ارمغان خواهد آورد که انرژی گفت: ایران استراتژیست جان گیلمور. “که دیگر یک واقعیت در coronavirus محیط زیست است. اطلاعات من به عنوان یک جمهوری خواه ناظر انتخابات خرس که از. پس چگونه ما برنده می شود ؟ ما رو به منظم, موثر, پیام که طنین انداز با مردم آمریکا و رسیدن به آنها را در اتاق نشیمن خود و در روی میز آشپزخانه.”

نه هر کس نگران است در مورد جکسون. “من فکر می کنم تنها افرادی که مراقبت در مورد کنوانسیون این روزها سیاستمداران هستند که فکر می کنند از آنها بهره مند شوند و مردم که در واقع به آنها و رسیدن به برای یک هفته. و رک و پوست کنده یک وقت کنوانسیون یک چرت زدن برای بسیاری از افراد اعتقاد من” گفت: یک دوم استراتژیست جمهوری خواه. “نسبت ناروا باید و می تواند به یک سخنرانی ترسیم چشم انداز خود را برای چهار سال آینده در هر زمان او می خواهد و شاید بدون این جمعیت وجود دارد او اجازه دهید تا در آنچه مردم دوست ندارم در مورد او — توهین و قلدری — و در واقع بحث در مورد این مسائل برای یک تغییر است.”

هنوز زنده کنوانسیون است که به منظور ارائه یک سری از تضاد با دموکرات ها. آن را تقویت تهمت استدلال که بازگشت به حالت عادی است در راه است که او نمی bungled فدرال coronavirus پاسخ به عنوان بد به عنوان دموکرات ها و رسانه ها ادعا می کنند. آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای نشان دادن مخاطبان ملی او همچنان پر انرژی تر از رقیب خود, “خواب آلود جو.” و آن را آسان تر برای او را به ادامه فشار برای بازگشایی همه چیز از کسب و کار و کلیساها به مدارس دولتی اگر خواهان احساس به اندازه کافی امن برای حضور در خود کنوانسیون.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Aug. 24-27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی