مغلوب ساختن پیشی جستن پازل متحدان توسط مصون سازی در چین انتقاد در میان شیوع کروناویروس

همانطور که جمهوری خواهان به طور فزاینده نگاه به برجسته کردن نقش چین در coronavirus شیوع رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن است مبهم متحدان بودن غیر منتظره ای ساکت به نقطه انگشتان دست در پکن.

“ارتباط با چین یکی خوب است و ارتباط من با [اوباما] واقعا خوب است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی در coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مکرر منتقد چینی به شیوه های تجارت و نشاندار دولت این کشور یک ارز کنترل و مالکیت معنوی دزد. او فعالیت در برابر آمریکا زیان کار گرفت که پس از باز کردن تجارت با چین در دهه 1990 و به عنوان رئیس جمهور استفاده کرده است تعرفه ها به عنوان یک اهرم برای تضمین آنچه که او می بیند به عنوان یک معامله عادلانه تر.

در عین حال حتی به عنوان متحدان در کاپیتول هیل فشار بیشتر موشکافی دولت چین را underreporting از coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خاموش در نقد خود را. در مورد صحت پکن coronavirus شماره تهمت اجازه آنها “کمی در سمت نور” اما گفت: “به اینکه آیا یا نه تعداد آنها دقیق هستند و من نیستم یک حسابدار از چین است.” وقتی پرسیده شد که در فاکس و دوستان در مورد چینی اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس او پاسخ داد که “هر کشور آن را ندارد.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور شده است نرم افزاری در چین است. من تعجب می کنم اگر یک دلیل وجود دارد که او را معمولا نرم مرد گفت:” آری فلایشر سابق دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تحت جورج دبلیو بوش است. “من گمان می کنم او آن را انجام می دهند چرا که او می خواهد برای برنده شدن در این جنگ تجاری هنگامی که او انجام داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و فارغ التحصیلان مدیریت هیچ توهمی در مورد حزب کمونیست چین. “CCP تنها مسئول اجازه می دهد این طاعون به قورت دادن جهان از جمله چینی شهروندان ووهان” گفت: مشاور سابق رئیس جمهور و کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon. “CCP ثابت کرده است که آنها خطری برای امریکا و جهان و مردم است.”

رئیس جمهور و برخی از مشاوران که در ابتدا با استفاده از عبارات مانند “چینی ویروس” و “ووهان آنفولانزا” برای تاکید بر ملی ریشه های کروناویروس. او sparred با یک خبرنگار گفت که او شنیده ناشناس در کاخ سفید کارمند اشاره به این ویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا.” اما تهمت اصرار داشت که او تنها گفت: “چینی ویروس” برای مقابله با چین تلاش برای سرزنش ایالات متحده برای شیوع.

“من پشیمان نیستم اما آنها متهم ما را از داشتن آن انجام می شود از طریق سربازان ما با آنها گفت: ما سربازان آن را بر روی هدف به چه چیز است ؟” او گفت: فاکس نیوز. “نگاه هر کس می داند که آن را از چین اما من تصمیم ما نباید بیشتر از یک معامله بزرگ از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رها عبارت بعد از منتقدان و گفت: ترویج خشونت علیه آمریکایی های آسیایی تبار. رئیس جمهور هر دو در پشت تریبون و در توییتر تقبیح تبعیض و هر گونه آسیب به سوی آسیایی آمریکایی ها گفت: آنها بی گناه برای این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به سرزنش دولت چین و یا حزب کمونیست شده است و بیشتر گیج کننده برای هواداران خود. “رقص مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی با چین از همان ابتدا در coronavirus است مبهم,” توییتی روزنامه نگار Saagar Enjeti co-نویسنده پوپولیستی راهنمای 2020. “من نمی توانم فکر می کنم از یک بحران بهتر teed برای انتقادات خود را از اقتصاد زنجیره تامین و چین و در عین حال او همچنان به انجام این کار است.”

“اگر شما زود مغلوب ساختن پیشی جستن وفق سپس این چین coronavirus دفاع از همه چیز به شما گفت:” مایک oliver campbell محبوب مفسر و رسانه های اجتماعی شخصیت در Trumpworld, گفت , Vanity Fair. “مانند هی زنجیره تامین یک مشکل هستند. بیایید به عقب عظیم ساخت. همه چیز ما شده ایم جیغ, در مورد, هشدار در مورد برای مدت پنج سال است که سمت راست وجود دارد.”

نیویورک پست ویرایشگر سهراب Ahmari پیش بینی شده است که زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد طبقه کارگر رای دهندگان را نتیجه گیری کرد: “من از دست رفته من امن خوبی پرداخت تولید به تجارت آزاد با جمهوری خلق چین, و همه من بود این لعنتی ویروس که به کشته شدن مادر و تعطیل حتی شپشو ناامن خدمات-صنعت گیگ چینی تا به حال سمت چپ من است.” این یک پیام است که redounds بیشتر به ناروا بهره مند از جو بایدن یا برنی ساندرز است.

برخی از ناظران بر این باورند که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از تنش بازگشت. “دولت را تعیین کرده است پس از یک دوره که در آن آنها می دانند که حداقل در ذهن خود چین است مسئول گسترش ویروس” گفت: هری Kazianis از مرکز منافع ملی. “و آنها مصمم هستند که برای دیدن پکن پرداخت قیمت. اما در حال حاضر زمان برای رفتن پس از چین به خصوص زمانی که امریکا نیاز تجهیزات پزشکی.”

زمانی که نیاز به توان تهمت نگرش ممکن است سخت دوباره. “در واقع یکی از نزدیکان به ناروا به من گفت که رئیس جمهور فکر می کند که از یازدهم به عنوان جدید خود هیلاری کلینتون” Kazianis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im