رئیس جمهور تهمت ستایش چین برای دادن به مجازات اعدام برای قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر.

پاسخ دادن به یک سوال در مورد فنتانیل عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در کاخ سفید رویداد روز دوشنبه تهمت استناد مکالمات او با رئیس جمهور چین و کشور خود را سرکوب نمایندگی از قدرتمند اوپيوئيدی.

“من در ملاقات با رئیس جمهور یازدهم در تجارت و معامله و من گفت: “شما باید برای متوقف کردن فنتانيل آمدن به کشور ما'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به احتمال زیاد اشاره به بحث و گفتگو قرار گرفت که قبل از چین به توافق reclassify فنتانیل به عنوان یک “ماده کنترل.” این قرارداد در اواخر سال 2018 به این معنا بود که مردم فروش فنتانيل به ایالات متحده آمریکا “خواهد بود موضوع را به چین حداکثر مجازات تحت قانون” با توجه به کاخ سفید.

“جنایی در چین برای مواد مخدر راه به این معنی است که جدی است. آنها در حال گرفتن حداکثر مجازات ناروا” روز دوشنبه گفت:. “و شما می دانید آنچه که حداکثر مجازات در چین است. و آن را بسیار به سرعت می رود.”

در اواخر سال گذشته یک دادگاه محکوم به مرگ برای قاچاق فنتانيل به آمریکا ناشی از یک مشترک بررسی با آمریکا اجرای قانون است.

رئیس جمهور همچنین گفت: دولت با مجازات شدید در جرائم مواد مخدر بود “بسیار کمی مشکلات مواد مخدر” اما همچنین اشاره کرد: “من نمی دانم که کشور ما آماده است” برای اعدام محکوم فروشندگان مواد مخدر که به صورت شیب دار جریمه و زندان های طولانی محکوم شد.

“اما اگر شما نگاه در سراسر جهان کشورهای قدرتمند با مجازات اعدام … با منصفانه اما سریع محاکمه آنها بسیار کمی اگر هر گونه مشکل مواد مخدر. که شامل چین,” او گفت:.

نظرات در حال یادآور مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته خاطراتی از او در گفتگو با Xi.

“شما باید 1.4 میلیارد نفر است. آیا شما هیچ دارو مشکل؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خواست از خارجی رهبر انقلاب در سخنان سال گذشته است. “ما همین حالا یک مشکل مواد مخدر … مجازات اعدام. ما به مجازات مرگ برای افرادی که در فروش مواد مخدر. پایان مشکل است.” مغلوب ساختن پیشی جستن سپس مسخره ایالات متحده رویکرد به مواد مخدر گفت: “چه کنیم ؟ ما در راه اندازی روبان آبی کمیتههای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im