رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی در نظر گرفتن ریاست جمهوری limo شناخته شده به عنوان “وحش” برای سوار شدن در دیتونا 500.

کاخ سفید در حال کار با نسکار مقامات برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام دامان در دیتونا آهنگ در فلوریدا به شروع فصل مسابقه در روز یکشنبه منابع گفته فاکس نیوز کاخ سفید خبرنگار جان رابرتز که گفت: طرح “100%” به عنوان تدارکات هنوز در حال کار می کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای حضور در دیتونا 500 که نشانه شروع به نسکار 2020 فصل در راه بازگشت به واشنگتن پس از یک تعطیلات آخر هفته در دریا یک لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا. مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مشاور به بیرون درز کرد قصد دارد برای جلوگیری از پیش از آن در هفته.

“این پایگاه” یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور گفت. “خدا ترس, کشور, دوست آمریکایی است.”

نسکار با استقبال از سفر رئيس جمهور و به نام او grand marshal از روز یکشنبه مسابقه ساخت تهمت اولین رئیس جمهور برای برگزاری افتخار است.

“Daytona International Speedway شده است ممتاز به میزبانی چندین نشسته روسای جمهور ایالات متحده در طول تاریخ ما” Daytona International Speedway جمهور تراشه بطمع انداختن در بیانیه ای گفت. “ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500.”

“هیولایی” که به نظر می رسد مانند یک کادیلاک XT6 سدان است که رئيس جمهور در ماشین زرهی. وزن آن نزدیک به 10 تن و هزینه های حدود 1.5 میلیون. آن می آید با ویژگی های ایمنی برای محافظت از رئیس جمهور از طیف گسترده ای از تهدیدات از جمله تروریسم و ترور. خودرو حامل انواع لوازم پزشکی از جمله یخچال مواجه نگردند با مغلوب ساختن پیشی جستن نوع خون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی