مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به منظور بالا بردن موضوع آزادی مذهبی با PM مودی: رسمی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد به موضوع آزادی مذهبی در هند در طول جلسات خود را با نارندرا نخست وزیر هفته آینده یک مقام ارشد دولت گفت: یک موضوع حساس برای دولت هند.

دولت مودی مواجه شده است و در مقیاس بزرگ-تظاهرات در خانه و انتقاد در خارج از کشور برای تصویب یک قانون تابعیت که دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز علیه مسلمانان و راکد شده است که نگرانی های دولت او در تضعیف هند سکولار سنت.

که اندازه گیری آمد ماه پس از دولت هند انصراف ویژه استقلال با توجه به اکثریت مسلمان قلمرو کشمیر محکم آن را نگه دارید. همچنین آمریکا ده ها تن از مخالفان سیاسی و تجزیه طلبان و تحمیل ارتباطات خاموشی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دلیل نیست که در هند در روز دوشنبه خواهد شد بحث در مورد دو کشور سنت مشترک دموکراسی و آزادی مذهبی ارشد گفت: دولت در یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه پیش از سفر.

“او را بالا می برد و این مسائل به ویژه آزادی مذهبی مسئله ای که بسیار مهم است به این دولت” این مقام گفت. مودی حاکم هندو ملی, Bharatiya Janata Party منکر هر گونه تعصب در برابر این کشور 180 میلیون مسلمان است.

موضوع داخلی

آن را به شدت رد خارجی انتقاد کرد و گفت: این تغییرات در کشمیر و جدید قانون تابعیت بودند داخلی مهم است. در ماه های اخیر دهلی نو به درگیری با اکثریت مسلمان کشورهایی مانند ترکیه و مالزی پس از آنها انتقاد از سیاست های دولت است.

مودی که ساخته شده است یک شخصی رابطه دوستانه با مغلوب ساختن پیشی جستن است بیرون کشیدن تمام توقف برای بازدید, که در, سیاسی, شهر احمدآباد با پذیرش عمومی.

به زودی پس از پیروزی در سومین سال گذشته مودی حال صحبت در مورد خود دولت اولویت رشد فراگیر برای همه از جمله اقلیت های مذهبی دولت رسمی گفت.

“و من فکر می کنم که رئیس جمهور خواهد شد بحث در مورد این مسائل در جلسات خود را با نخست وزیر مودی و توجه داشته باشید که جهان به دنبال هند به ادامه حمایت های دموکراتیک آن سنت احترام به اقلیت های مذهبی” این مقام گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد در خانه برای تحمیل ممنوعیت سفر در چند اکثریت مسلمان کشور یک حرکت او معتقد است که لازم است برای محافظت در برابر تروریسم است.

اقلیت های مذهبی

چهار سناتور آمریکایی در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo این ماه گفت: در دومین گام در کشمیر و تابعیت قوانین نگران کننده و “تهدید حقوق خاص اقلیت های مذهبی و سکولار شخصیت از دولت است.”

گروه دو حزبی از سناتورها لیندسی گراهام تاد جوان, کریس ون Hollen و Dick Durbin خواست وزارت اطلاعات در 30 روز در مورد تعداد زندانیان سیاسی در کشمیر محدودیت در اینترنت و خدمات تلفن همراه و دسترسی برای دیپلمات های خارجی, روزنامه نگاران و ناظران.

آنها همچنین ابراز نگرانی از سرکوب معترضان مخالف قانون تابعیت که میسازد از یک مسیر به ملیت هندی برای شش گروه های مذهبی از کشورهای همسایه از جمله هندوها سیک ها و مسیحیان, اما نه مسلمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im