Pساکن تهمت صادر کرده است اعلام فراخوانی برای پرچم در سراسر کشور به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار رهبر جنبش حقوق مدنی و دیرین congressman John Lewis.

در این اعلامیه صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز شنبه به عنوان “علامت احترام به حافظه و دیرینه خدمات عمومی” لوئیس که درگذشت جمعه در سن 80. سفارش مربوط به تمام ساختمان های عمومی و زمینه های, در علاوه بر این به تمام پایگاه های نظامی نیروی دریایی ایستگاه و سفارتخانه ها.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany ارسال شده بیانیه ای در توییتر در مورد از دست دادن لوئیس که پس از خدمت گرجستان برای 33 سال شناخته شده بود به عنوان “وجدان کنگره است.”

“Rep. John Lewis شد یک نماد جنبش حقوق مدنی و او برگ یک میراث پایدار است که هرگز فراموش نخواهد شد. ما نگه داشتن خانواده اش در نماز ما به عنوان ما به یاد داشته باشید تشکر. John Lewis’ باور نکردنی سهم کشور ما” McEnany گفت.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما همچنین eulogized لوئیس در یک رسانه ارسال در روز شنبه. او گفت: Lewis استفاده می شود زندگی خود را به “صحبت کردن به آنچه حق به چالش ناعادلانه وضع موجود و به تصور یک دنیای بهتر.”

“او عاشق این کشور آنقدر زیاد است که او زندگی خود را به خطر انداخته و خون خود را به طوری که آن را ممکن است زندگی می کنند تا وعده خود را. و از طریق این دهه او نه تنها به تمام از خود به آرمان آزادی و عدالت اما الهام بخش نسل های پس سعی کنید به زندگی می کنند تا به عنوان مثال” اوباما گفت.

لوئیس اصلی آزادی سوار و رئیس سابق دانشجویی بدون خشونت هماهنگی کمیته اعلام کرد در اواخر سال گذشته که او مبتلا به بیماری مرحله 4 سرطان لوزالمعده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im