مغلوب ساختن پیشی جستن درب باز می شود به صورت متحده به بازگشایی و برخی از فرمانداران در مجموعه ای به رفتن را از طریق آن

Pساکن تهمت رونمایی از دستورالعمل های پنج شنبه برای “باز کردن امریکا دوباره” یک وظیفه است که بسیاری از فرمانداران در حال حاضر در حال پیگیری است و بسیاری از بیشتر به احتمال زیاد برای شروع در یک ماده از روز.

“من آن را به یک پازل زیبا. شما باید 50 قطعه بسیار متفاوت است اما هنگامی که آن را تمام انجام می شود — آن را به یک موزاییک — هنگامی که آن را تمام انجام می شود من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک تصویر زیبا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری.

این دستورالعمل فدرال شکسته به سه فاز. فاز اول می گوید کارفرمایان به ادامه telework سیاست هر جا که ممکن و به حداقل رساندن “غیر ضروری” سفر می کند. مردم هنوز هم باید عمل اجتماعی فاصله و دور ماندن از اجتماعات بزرگ. ترین جمعیت های آسیب پذیر باید هنوز هم پناهگاه در محل.

در فاز دو و مدارس می تواند بازگشایی و اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. میله ورزشگاه و رستوران ها و کلیساها و بزرگ سالن باز می توانید به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی فاصله پروتکل های مانند به حداکثر رساندن فاصله از سایر مردم و اجتناب از گروه های بیش از 10 نفر.

سرانجام مرحله سوم می گوید میله ورزشگاه و بزرگ سالن باز می توانید با محدود اجتماعی فاصله اقدامات در محل تا زمانی که همه چیز به درستی مقادیر است.

دکتر دبورا Birx گفت: این دستورالعمل شامل نمی شود یک جدول زمانی از آنجا که فرمانداران و مقامات محلی باید بازگشایی کشورهای خود را در سرعت خود را.

“ما می خواهیم فرمانداران با داده ها است که آنها جامعه توسط جامعه به مجموعه کسانی که جدول زمانی” Birx گفت.

بسیاری از کشورهایی که تجربه کرده اند شیوع بیماری به عنوان شدید به عنوان کسانی که در نیویورک و نیوجرسی می تواند شروع به رفتن را از طریق مراحل از تسهیلات به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعدادی از کشورها به عنوان بسیاری از 29 در حال حاضر ملاقات برای اولین بار مجموعه ای از معیارها برای کاهش محدودیت یعنی که آنها در یک سیر نزولی از ویروس علائم و موارد و کافی تست و بیمارستان ظرفیت. “آنها خواهد بود قادر به رفتن به معنای واقعی کلمه فردا,” او گفت:.

برخی از سخت ترین ضربه متحده در حال حاضر به تمدید اقامت-در-خانه سفارشات از طریق ممکن است و نه مایل به خطر ظهور مجدد ویروس اما دیگر فرمانداران در حال حاضر برنامه ریزی برای کاهش محدودیت های اعمال شده توسط ممکن است.

داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم ماهيگيری شنبه شب برای بازگشایی اقتصاد کشور گام به گام شروع به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1. بورگوم گفت: داکوتای شمالی نیاز به ساخت یک “قوی” تست ظرفیت و تماس با ردیابی زیرساخت افزایش مقدار از تجهیزات حفاظت فردی در دسترس برای بهداشت و درمان کارگران, بهبود, بیمارستان ظرفیت ارائه حفاظت بیشتر برای دولت ترین جمعیت های آسیب پذیر مانند شهروندان ارشد و برنامه ریزی برای رسیدگی به ویروس ممکن است شیوع بیماری در آینده است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات نیز منتشر پروتکل به دنبال به منظور بازگشایی دولت بدون به صراحت گفت که هدف او این است که برای انجام این کار ممکن است 1. آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود یک فرایند تدریجی به عنوان به خوبی. “وجود دارد هیچ سوئیچ نور در اینجا,” او گفت:. “فکر می کنم از آن به عنوان یک دیمر. آن را به ضامن میان کمتر محدود و محدود تر.”

فرمانداران از میشیگان و ایلینوی, اوهایو, ویسکانسین, کنتاکی, مینه سوتا و ایندیانا پنج شنبه اعلام کرد که آنها تیم به تدبیر راه را برای کشورهای خود را برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. چهار معیار برای بازگشایی پایدار کنترل جدید عفونت و بستری نرخ بهبود تست و ردیابی قابلیت افزایش ظرفیت بیمارستان در مورد تجدید حیات و تاسیس اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل کار.

در همین حال نیویورک, کانکتیکات, دلاور, مین, رود آیلند و ورمونت همه extended stay-at-home سفارشات به هفته دوم ماه مه. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم ویرجینیا مجموعه دولت خود را جهت حمل به 10 ژوئن.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد که دولت stay-در-خانه سفارش را در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 15 در هماهنگی با دیگر ایالات شمال شرقی.

“چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟ من نمی دانم” کومو گفت: در طول روزانه خود را در نشست خبری روز شنبه. “ما را ببینید با توجه به آنچه روی داده را نشان می دهد.”

Coronavirus مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در نیویورک در حدود plateaued با توجه به کومو اما نه به اندازه کافی به حکم بازگشایی دولت فقط رتبهدهی نشده است. مرگ و میر کاهش یافته است روزانه از آوریل 13, اما این شماره ها هنوز هم بالا است. روز چهارشنبه به تنهایی 606 نیویورک درگذشت COVID-19.

در میشیگان وجود دارد نشانه این است و سایش در همه گیر محدودیت. تظاهر کنندگان احاطه شده به کنگره در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش که شامل ممنوعیت دولت در سفر و بیشتر اقتصادی محدودیت در کسب و کار تلقی می شود “غیر ضروری” مانند مبلمان و فروشگاه های باغبانی. در حالی که Whitmer بود به او روزانه coronavirus نشست خبری معترضان از گروه های مانند میشیگان محافظه کار ائتلاف و DeVos خانواده-مرتبط میشیگان آزادی صندوق بسیج از اتومبیل های خود را در خارج از, با توجه به ان بی سی نیوز.

رانندگی تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش محدودیت است فوق العاده ای اقتصادی آسیب وارد شده توسط ویروس. بیش از 21 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در این چهار هفته اخیر به وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. Coronavirus منجر به تقریبا به عنوان بسیاری از اخراج در ماه گذشته به عنوان تعداد کل سود کار خود را در بهبود اقتصادی است که به طول انجامید از سال 2009 تا سال 2020 است.

“این بدان معناست که بیش از یک ماه گذشته حداقل 13.25 درصد از استخدام کارگران شغل خود را از دست” سعید نیک پناهگاه مدیر تحقیقات اقتصادی در Indeed.com.

بیش از 11 میلیون نفر از کارگران, یک رکورد بالا در حال حاضر دریافت مزایای بیکاری با توجه به وزارت کار.

فعلی که نرخ بیکاری 16 درصد بر اساس اخیر تعداد مشاغل از دست رفته با توجه به Ernie Tedeschi یک اقتصاددان سابق برای وزارت خزانه داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im