رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوکراین باید تصمیم خود را در مورد اینکه آیا برای بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد به خبرنگاران در خارج از کاخ سفید در روز جمعه. رئیس جمهور پیشنهاد او نمی خواهد رویکرد رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky مورد بررسی Bidens دوباره — به عنوان او قبلا انجام شده در جولای 25 تلفن تماس بگیرید.

خواسته در مورد اینکه آیا او می خواست اوکراین برای بررسی Bidens تهمت گفت: “هیچ.”

“این افراد آنها مردم خود را دارند. من نه رئیس خود را, و من فکر نمی کنم آنها به انجام هر چیزی تا آنجا که من می دانم” مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره به دولت اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در را به شدت بهم زدن معاون سابق رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود پس از بایدن underperformed در آیووا. بایدن اذعان کرد به گرفتن یک “فروشي” در ایالت قفقاز.

“این بسیار غم انگیز چه اتفاقی می افتد با Bidens و آن را نیز بسیار غم انگیز است که چگونه او در حال انجام است — چگونه او را انجام می دهند در نظر سنجی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر من درک می کنم این رای در حال سرخ شده در آیووا. آنها حتی نمی تواند یک روش ساده نامزدها و در عین حال آنها به شما گفتن که چگونه به اجرا در کشور و نحوه اجرای بهداشت و درمان.”

آیووا مقامات هنوز به نام برنده از قفقاز برگزار شد ، حزب دموکرات مقامات در وزارت امور خارجه گفت که اشکالات در برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج و همچنین ظاهری مشکل در گزارش خود خط ایجاد تاخیر در شمارش آرا و بررسی نتایج.

با 96 درصد آرا در بایدن در جایگاه چهارم با 15.8 درصد آرا. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است که منجر به مسابقه با 26.2 درصد آرا ایالت ورمونت برنی ساندرز است و فقط 0.1% پشت در 26.1%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im