مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای COVID-19 بعد از آمدن به تماس با قانونگذاران در قرنطینه: گزارش

کاخ سفید گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده در سلامت عالی و تست شده است برای عفونت کروناویروس. این می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد در تماس با چند قانونگذاران که از آنجا رفته را به خود تحمیل قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به گزارش های رسانه ها.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: آزمایش لازم نیست چرا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است علائم و قانونگذاران نیست تایید به توان و حذف.

گریشام گفت: “رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم است.”

وی در ادامه گفت که رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را.

تهمت بود در تماس با چند قانونگذاران که رفته بود به خود تحمیل شده است. این قانونگذاران آمده بود به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC). ویروس اعتقاد بر این است که دوره کمون حدود 14 روز است.

قبلا در یک کنفرانس خبری تهمت مطمئن باشید کشور است که دولت او در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را به همه گیر تحت کنترل است.

او گفت: “ما در حال رفتن به مراقبت از خود و مراقبت می شده و از آمریکا و اقتصاد آمریکا است.”

معاون رئيس جمهور مایک پنس است که منجر به تلاش های کروناویروس گفت: خطر آمریکا پیمانکاری ویروس باقی می ماند.

پنس مطمئن باشید که شرکت های داروسازی مشغول به کار بودند در اطراف ساعت برای توسعه درمان. وی افزود: “من می دانم که چقدر خوشحال جمهور بود به یاد بگیرند که تجاری labs در این کشور به رهبری شرکت هایی مانند LabCorp و تلاش در حال حاضر به ارمغان آورد یک تست رو به جلو و در حال مصرف است که به بازار موثر است.”

جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید عبور از 4000 در روز سه شنبه به چین گزارش شده 17 جدید مرگ و میر. این ویروس به بیش از 100 کشور با بیش از 110,000 موارد عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im