مغلوب ساختن پیشی جستن mulled راه اندازی کاخ سفید, رادیو, نشان می دهد اما نمی خواهم به رقابت با راش Limbaugh

رئیس جمهور تن به تن مغلوب ساختن پیشی جستن یک بحث های رادیویی نشان می دهد از این کاخ سفید است که اجازه داده اند او را برای پاسخ به سوالات مردم در مورد کوروناویروس بحران به طور مستقیم.

رئیس جمهور پیشنهاد رادیو نشان می دهد در طول یک وضعیت اتاق جلسه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار در ماه مارس با توجه به نیویورک تایمز. او گفت: این نشان می دهد که اجازه می دهد او را به آرامش عمومی ترس و تماس خواهد بود به نمایش در آمد.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او نمی توانست حرکت پیش با پیشنهاد زیرا او نمی خواست به رقابت با مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh. برخی از در اتاق پیشنهاد میزبانی این نمایش در صبح و یا در تعطیلات آخر هفته پس از آن نمی خواهد تداخل با Limbaugh را نشان می دهد اما رئیس جمهور مخالفت کرد و گفت او می خواست خود را نشان می دهد به دو ساعت در روز و در هر روز است.

یکی از مقامات درگیر در این بحث گفت: نیویورک تایمز که تهمت قبلا ذکر شد میزبانی یک نمایش رادیویی از کاخ سفید اما فکر رقابت در برابر Limbaugh تحت تأثیر او را در برابر انجام این کار است.

راش Limbaugh نمایش به ارمغان می آورد بیش از 15 میلیون شنونده در هفته و آن را محبوب ترین بحث های رادیویی نشان می دهد در کشور است. Limbaugh شده است و یکی از حامیان سرسخت رئیس جمهور اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de