مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی بیانیه مشترک اتحاد دشوار پیام برای پاکستان علیه تروریسم; جزئیات در اینجا

Donald Trump on Pakistan, Modi on Pakistan, Donald Trump India visit, trump in India, Trump on Pakistan, Terrorism, D-company, lashkar, jaish, ISISرفاقت بین تهمت و مودی در صفحه نمایش کامل در طول 36 ساعت بازدید.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به این نتیجه رسیدند دو روز سفر رسمی به هند پس از یک بزرگ شام در دهلی نو Rashtrapati بهون. رفاقت بین دو رهبر را در صفحه نمایش کامل در طول 36 ساعت بازدید و آن را منعکس شده در بیانیه مشترک آمریکا و هند به نام “چشم انداز و اصول برای هند-ایالات متحده جامع جهانی همکاری استراتژیک”. آن را محکوم کرد تمام اشکال تروریسم مرزی و “استفاده از تروریست پروکسی”. هند و آمریکا-بیانیه مشترک به نام بر پاکستان به راه رفتن صحبت و عمل در برابر سازمانهای تروریستی با در نظر گرفتن اقدام هماهنگ علیه تمام گروه های تروریستی از جمله جیش-e-محمد Lashkar-e-Tayyiba, حزب-ul مجاهدین, شبکه حقانی, Al-Qa’ida داعش و تحریک طالبان پاکستان و تمام وابستگان خود را. آن را نیز به نام D-شرکت است که یک مدت به طور گسترده ای استفاده می شود برای جنایی و شبکه ترور متعلق به سال 1993 بمبئی سریال انفجار متهم داود ابراهیم Kaskar و باند خود را.

هند و آمریکا-بیانیه مشترک نیز نامیده می شود در کشور همسایه پاکستان به اطمینان حاصل شود که هیچ قلمرو تحت کنترل کشور را استفاده می شود برای راه اندازی حملات تروریستی. همچنین خواستار آن شد که عاملان 26/11 بمبئی پتهنکت و دیگر حملات تروریستی بود به عدالت به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط

این بیانیه دارای اهمیت برای هند به عنوان کشور مطرح است مسئله تروریسم مرزی در جهانی سیستم عامل و همچنین در طول دولت بازدیدکننده داشته است توسط رهبران بین المللی از جمله اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل (UNSC). رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در Namaste تهمت رویداد در احمدآباد و پس از جلسات رسمی در حیدرآباد گفته بود که آمریکا در حال همکاری با پاکستان برای مقابله با تروریسم در منطقه, و اضافه کرد که او سهام روابط خوب با هر دو ساعت مودی و پاکستان PM عمران خان.

در بیانیه مشترک آمریکا تجدید حمایت خود را از هند پیشنهاد برای تبدیل شدن به یک عضو دائم در شورای امنیت سازمان ملل. تهمت نیز مجددا بر حمایت آمریکا از هند برای ورود به NSG یا هسته ای تامین کنندگان گروه بدون هر گونه تاخیر بیشتر. این بیانیه همچنین در مورد طیف گسترده ای از مسائل از جمله هند و آمریکا همکاری های هند و اقیانوس آرام منطقه چهار دفاع فضایی و تحقیقات است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im