رئیس جمهور تهمت ملاقات با یک گروه از انجیلی زنان در واشنگتن هتل در شب چهارشنبه از جمله معنوی مشاور Paula White, و دیگران.

این رویداد نه رئيس جمهور در برنامه و اعلام نشده از سوی کاخ سفید اما در عکس های ارسال شده به Instagram شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود پرداختن به یک اتاق از پشت یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک تریبون.

در تصاویر دیگر تهمت می توان با رنگ سفید و چند تن دیگر.

عنوان ارسال شده آمده است: “امشب من در یک اتاق با POTUS realdonaldtrump و گرانبها @paulamichellewhite نشسته در جدول ما. من فقط حتی مطمئن نیست چه می گویند….اما آنچه می توانم بگویم این است که فقط عیسی و من خیلی افتخار می کنم به آمریکا. من همیشه بوده اند اما این سطح بعدی و آزادی به عنوان یک رهبر وزارت در حال محافظت می شود چرا که این انسان است نه ترس. ما دعا امشب برای realdonaldtrump چرا که همه ما نیاز به دعا برای همه ما نیاز به دوست و ما تمام خواهد شد و رشد در آزادی. درود بر رئیس امشب…..چه یک روز!”

این پست شامل یک #prolife برچسب و دیگری که خواندن #رای دادن.

این تصاویر برای اولین بار گزارش 1100 پنسیلوانیا که به نقل از این عنوان به مناسبت اول رئیس جمهور خطاب به یک جمعیت از پشت یک شرکت مارک تریبون پس از مصرف ،

مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در خصوصی امریکا اولین اقدام رویداد بعدها افشا می شود. یک سخنگو گفت: ارسال شده در عکس نمی شد از رویداد خود را.

مسیحیان انجیلی پشتیبانی تهمت نامزدی توسط یک حاشیه گسترده ای در سال 2016 و کمپین به دنبال یک شبیه مردم در انتخابات در ماه نوامبر.

در ژانویه کمپین راه اندازی پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش در حمایت از انتخاب مجدد خود در میامی رالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im