Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به زودی خواهد بود صحبت کردن با تمام 50 فرمانداران به بحث با آنها برنامه اجازه می دهد آنها را برای استراحت محدودیت های همه گیر که او گفت: در برخی از موارد می آیند زودتر از آوریل 1.

او همچنین اعلام کرد که او می تواند درخواست مشاوره در مورد بازگشایی اقتصاد از طیف وسیعی از رهبران کسب و کار از جمله بانکداران کشاورزان خرده فروشان ،

“برنامه ای برای بازگشایی این کشور در حال رسیدن به نهایی” او گفت:. او قول داد هر چند که او نمی خواهد نیروی هر فرمانداران به سهولت محدودیت در برابر قضاوت خود را.

به طور جداگانه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پرده برداری از شش معیار دولت باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی دولت در اقتصاد: توانایی برای نظارت بر موارد جدید بیش از همه دولت را از طریق تست, تماس, ردیابی و جداسازی توانایی برای جلوگیری از عفونت در افراد در معرض خطر انقباض شدید coronavirus بیماری توانایی دولت در سیستم بهداشت و درمان برای رسیدگی به موج جدید بیماران توانایی برای توسعه درمان های توانایی برای مدارس و کسب و کار به عمل اجتماعی فاصله, و توانایی برای تعیین زمانی که به reinstitute محدودیت های خاصی مانند یک مادر اقامت در خانه سفارش در صورت لزوم. “ما نه از جنگل هنوز” Newsom گفت: با توجه به KCRA. “و ما خونتان توپ. اما ما همچنین گسترش شناخت در آن نور که این نمی تواند یک دولت دائم.”

تعداد مرگ و میر با توجه به کروناویروس در شهر نیویورک پیشی گرفته 10,000 سه شنبه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را در حال حاضر شامل مرگ و میر به احتمال زیاد ناشی از کوروناویروس اما هرگز تایید با یک تست تشخیصی. وزارت بهداشت گزارش 6,589 تایید مرگ از سه شنبه اضافی 3,778 احتمالی موارد است. در همین حال دولت شمارش از تایید مرگ متفاوتبا 7,690 در سراسر پنج بخش نیویورک.

حداقل 25,575 مردم در ایالات متحده فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و بیش از 602,900 موارد تایید شده اند, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

محققان دانشگاه هاروارد گزارش روز شنبه که “طولانی مدت یا متناوب اجتماعی فاصله ممکن است لازم باشد به 2022” برای جلوگیری از فصلی تجدید حیات coronavirus. “نویسندگان آگاه هستند که طولانی مدت فاصله حتی اگر متناوب است به احتمال زیاد به شدت منفی اقتصادی و اجتماعی و آموزشی عواقب” نویسندگان این مطالعه گفت. “هدف ما در مدل سازی این سیاست است که به تایید آنها اما برای شناسایی احتمال زیاد مدار از این بیماری همه گیر در زیر روش های جایگزین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که آمریکا توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که دولت به بررسی اشتباهات آن را ساخته و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است که غالبا با انتقاد از بهداشت عمومی گروه برای بودن “چین محور گفت:” چه کسی شکست خورده در آن وظیفه به گزارش حقیقت در مورد رشد شیوع و پنهان شواهد از انسان به انسان انتقال همه در حالی که با فشار دادن “اطلاعات غلط” از مقامات چینی بهداشتی.

“خیلی مرگ شده است ناشی از اشتباهات خود,” او گفت:.

دو سال قبل از 2019 coronavirus همه گیر آغاز شد سفارت آمریکا مقامات در پکن مطرح زنگ در واشنگتن که ووهان موسسه ویروس شناسی انجام شد مخاطره آمیز مطالعات از بیماری های عفونی از جمله coronaviruses. یکی از “حساس اما طبقه بندی نشده” کابل به دست آمده توسط واشنگتن پستهشدار داد که آزمایشگاه مطالعات بت coronaviruses و توانايی انتقال در انسان می تواند یکی دیگر از سارس-مانند همه گیر

“این یافته ها به شدت نشان می دهد که سارس-مانند coronaviruses از خفاش ها را می توان به انسان به علت سارس-مانند بیماری” مقامات سفارت گفت. “از ديدگاه بهداشت عمومی این باعث می شود ادامه داد: نظارت سارس-مانند coronaviruses در خفاش ها و مطالعه حیوانات-رابط انسان حیاتی برای آینده در حال ظهور شیوع کروناویروس پیش بینی و پیشگیری است.”

ایالات متحده نیست ارسال کمک های اضافی به آزمایشگاه در ووهان با وجود هشدارهای که آزمایشگاه نیست مجهز با خیال راحت به انجام تحقیقات است.

“در تعامل با دانشمندان در WIV آزمایشگاهی آنها اشاره کرد جدید آزمایشگاه جدی کمبود مناسب تکنسین های آموزش دیده و محققان مورد نیاز با خیال راحت به کار این بالا مهار آزمایشگاه” کابل اظهار داشت.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد که تلاش های دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس تا به حال منجر به یک بحران اقتصادی جهانی دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. صندوق بین المللی پول پروژه از دست دادن تجمعی به تولید ناخالص داخلی جهانی بیش از 2020 و 2021 از همه گیر می تواند حدود 9 تریلیون. “این باعث می شود بزرگ مستند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و به مراتب بدتر از بحران مالی جهانی” صندوق بین المللی پول و اقتصادی مشاور گیتا Gopinath نوشت: در تجدید نظر در چشم انداز اقتصادی جهان.

دموکرات ها در سنا کمیته بهداشت و درمان در حال اعمال فشار و غذا و دارو به دارو سقط جنین بیشتر در دسترس به عنوان بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین شده اند مجبور به تعطیل در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. Sens. Elizabeth Warren, تمی بالدوین و پتی موری درخواست FDA به استراحت محدودیت در توزیع سقط جنین دارو mifepristone به طوری که زنان می توانند تحت یک دارو سقط جنین از طریق مشاوره با telehealth پس از سفر به داروخانه های محلی خود را انتخاب کنید تا نسخه. همانطور که در حال حاضر FDA ممنوع پزشکان از تجویز دارو برای زنان را در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی