مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال نفوذ فرهنگی تقسیم بیش از coronavirus در میانه میدان جنگ

رئیس جمهور تهمت است که انرژی خود را از پایه در کلید متحده با ضربه زدن به تعمیق شکاف فرهنگی بیش از coronavirus که چاله محافظه کاران مشتاق به بازگشایی اقتصاد در برابر لیبرال ها که می خواهند برای ادامه اجتماعی فاصله.

این تلاش شامل stoking مخالفت دموکراتیک فرمانداران در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین سه رقابتی متحده حیاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 چشم انداز.

مردمی محافظه کاران هستند chaffing تحت تهاجمی دستورالعمل دموکراتیک فرمانداران باید اجرا برای دستگیری همه گیر نگه داشتن همه اما ضروری کسب و کار بسته شده است. رئیس جمهور حمایت و تقویت خود اعتراضات و تلاش است که می تواند کمک به او را برنده انتخاب مجدد در میان یک بحران بهداشت عمومی و اقتصاد در سقوط آزاد.

“به نفس بیش از حد و خودسرانه اقدامات برخی از دموکرات فرمانداران نقش به رئیس جمهور تهمت را فورهند هنگامی که مبارزات انتخاباتی می شود دوباره گفت:” چارلی Gerow یک جمهوری خواه عمل در پنسیلوانیا است. “جو بایدن را که فهم دفاع از بزرگ brotherish دستور دولت است. که نمی خواهد به خوبی بازی مستقل رای دهندگان را که تا بریدن واقعا از رای دهندگان مردد.”

ابتدا در اواسط ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از تلاش های دولت در سراسر کشور به کسب و کار برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اما با بیش از 22 میلیون نفر از مردم از دست داشتن کار خود را پس از همه گیر ضربه تهمت شده است تاکید کرد برنامه ای برای انتقال این کشور به حالت عادی اقتصادی جای پای در ابتدای ماه مارس به عنوان شرایط حکم در هر دولت است.

برخی از ایالت ها در حال حرکت سریعتر در این جهت بیش از دیگران است.

گرجستان در میان اکثر تهاجمی قرار است به زودی بازگشایی اقتصاد در این هفته. کارولینای جنوبی و تگزاس دو کشور دیگر اجرا توسط فرمانداران جمهوریخواه نیز در حال آماده کردن خود برای سهولت اقتصادی مستند و مجوز کسب و کار خاص برای بازگشایی شده است.

اما متحده در زنگ کمربند اجرا توسط فرمانداران دموکرات محتاط تر هستند. Govs. گرچن Whitmer میشیگان تام Wolf of Pennsylvania و تونی Evers ویسکانسین می خواهید شواهد بیشتری است که این بیماری همه گیر است که نشست قبل از شل شدن محدودیت. آنها را رد جمهوریخواهان در مجالس قانونگذاری که خواستار انعطاف بیشتری احکام پناهگاه در خانه دستور بازگشایی کسب و کار.

“به طور فزاینده جمهوری خواه پایگاه در حال رشد بی تاب با این زمینه گفت:” ریک Esenberg رئیس جمهور و مشاور کل ویسکانسین موسسه قانون و آزادی یک گروه محافظه کار در میلواکی است. او توضیح داد که تا حد زیادی روستایی شمال ویسکانسین است که “تجربه” coronavirus متفاوت از شدت جمعیت در جنوب شرقی بخشی از دولت به خاطر آن رنج می برد که از به عنوان بسیاری از COVID-19 عفونت.

“مردم کمتر احساس اضطراب در مورد ویروس و اضطراب بیشتر در مورد چگونه آنها می رویم به پرداخت صورتحساب خود را” Esenberg گفت. “من فکر نمی کنم [Evers] در حال انجام است تا خود را هر نعمت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده باریک پیروزی در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در سال 2016 و کمی حاشیه برای خطا در این کشورها در ماه نوامبر. آن است که روشن نیست که رئیس جمهور گسترش نقشه میدانهای رقابتی به نفع او و او ممکن است از دست دادن زمین در آریزونا همیشه قرمز دولت است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک استعداد برای لکه بینی و بهره برداری فرهنگی flashpoints.

با دموکرات ها در حال اجرا در این میانه متحده مغلوب ساختن پیشی جستن یک گروه از روکش و او نیاز به گریز از هر گونه سرزنش که ممکن است کارگردانی می شود راه خود را به دلیل یک اقتصاد آشفته و نگرانی های طولانی در مورد ویروس.

در میشیگان نا امید جمهوری خواهان می گویند که آنها در ابتدا به حمایت Whitmer اقدامات به سرکوب coronavirus. اما آنها در حال حاضر او را متهم به عمد بیش از او در قانون اساسی اقتدار را برای شفاف سیاسی هدف از آزمون به انتخاب بایدن به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

“وجود دارد تعدادی از چیزهایی که ما می تواند انجام گذار با خیال راحت و هوشمندانه برای دریافت برخی از مردم بازگشت به کار” گفت: تونی رام کردن ندارد, مدیر اجرایی, میشیگان, آزادی, صندوق یک گروه محافظه کار. “او را به آن مقاوم در برابر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de