مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اجرایی سفارشات پس نگران متحدان سیاسی تقاضا ریاست جمهوری اعمال

“با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم گفت:” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او وارد در شرق کاخ سفید برای دیدار از نیروی کار آمریکا مشورتی هیئت مدیره. “زمان مشغول.”

تا پایان روز جمعه ملاقات با او را امضا کرده بود دو دستور اجرایی — یک گسترش از نظر شورای ملی برای آمریکا و دیگر آموزش دولت فدرال به اولویت بندی متقاضیان کار مهارت های به جای مدارک.

یک سوم به دنبال آن در شب خوب در رئیس جمهور وعده برای حفاظت از بناهای یادبود و تندیس از معترضان.

این روز شلوغ بود و دقیقا همان چیزی نزدیک مشاوران و متحدان می خواستم. در هفته گذشته تعدادی از نگران اعضای تهمت جهان صحبت کرد و به واشنگتن آزما هشدار داد که رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی تبدیل شده بود خطرناکی unfocused و اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک مرد در مقایسه با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که به ندرت خانه را ترک می کند.

“او در این پیام گفت:” یک عضو 2016 انتقال تیم. “این است که حق پیگیری شود.”

این موضوع به سر آمد و هفته گذشته پس از رئیس جمهور فاجعه تجمع در تولسا. پس از این ادعا که یک میلیون نفر تا به حال ثبت نام برای شرکت در پوشش تحت سلطه بود عکس از صندلی های خالی و کلیپ از 14 دقیقه تهمت صرف نرده در برابر راه رسانه ها تحت درمان بود ایالات متحده خود را در آکادمی نظامی فارغ التحصیلی ،

از آن پس هفته از نظرسنجی ها نشان می دهد که تهمت عقب بایدن در بسیاری از میدان نبرد آمده است که تصمیم خواهد گرفت انتخابات. در نشانه ای از مشکل در مبارزات انتخاباتی خود چهره یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه توسط دموکراتیک متمایل به سیاست های عمومی رای گیری متوجه شد که بایدن است 4-نقطه سرب در گرجستان دیرین جمهوری خواه دژ.

سابق کاخ سفید گفت: “مردم نمی خواهید به شنیدن ‘وای بر من که’ توییتهایی آنها می خواهند برای دیدن او حل مشکلات با عمل است.”

استیو Bannon که منصوب شد کاخ سفید استراتژیست ارشد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 قبل از دو سقوط کردن بود در میان کسانی که به صورت علنی و خصوصی برای تغییر جهت.

“او رئیس جمهور ایالات متحده گفت:” در جان Fredericks رادیو نشان می دهد. “او یک نامزد. شما عمل می کنند مانند رئیس جمهور ایالات متحده, شما اقدام مانند رئیس جمهور ایالات متحده, شما حکومت خواهم شما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به رای.”

Fredericks که نشان می دهد میزبان تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان ساخت همان نقطه در روزهای اخیر و است که یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس 2020 هیئت مشورتی گفت که او همچنان نگران در راه مبارزات انتخاباتی شد رد پای صندوقهای رای نشان داد که رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی بود ناقص.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال اجرا است از دست دادن, تلاش,” او گفت:. “تا زمانی که شما می آیند به درک که شما نمی خواهید به تغییر هر چیزی. این پیامی است که ما در حال تلاش برای بدست آوردن.”

اما او گفت که عجله ناگهانی از دستور اجرایی و هفته گذشته در سفر به مرز دیوار پیشنهاد پیام از طریق گرفتن. رئیس جمهور گفت: تا به حال انجام شده بیشتر در سه روز نسبت به او توضیح می دهد دومین دوره دستور کار تر از او در شش ماه گذشته.

“اگر او همچنان به درایو همه چیز خود را که به نفع زندگی مردم او را بسیار بهتر روایت از او در حال حاضر,” او گفت:.

به سادگی ضرب و شتم در بایدن وی افزود: نمی خواهد به اندازه کافی برای برنده شدن در انتخابات بدون روشن مانیفست برای دور دوم.

طرفداران بر این باورند که آخرین دستور اجرایی در اشتغال و حفاظت از بناهای تاریخی خواهد سنج با کمپین اولویت های بازسازی اقتصاد به علاوه قانون و نظم است.

اما خود را بخشی از کمپین مقامات شانه ای بالا انداخت این ایده است که یک رئیس جمهور که ایجاد 2.1 میلیون شغل در سال 2019 به تنهایی نورد مقررات و کمک به بیش از 5 میلیون نفر کوپن غذا نیاز به اثبات که او مرد عمل و یا هنوز در تماس با رای دهندگان اولویت است.

سامانتا Zager سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین گفت: “رئیس جمهور تهمت می داند که چگونه خود را برای رهبری اقتصاد از جهانی همه گیر: در ماه گذشته هر دو را دیدم شکستن رکورد مشاغل خروش و شکستن رکورد هزینه های مصرف کننده پرش به اقتصاد بازگشایی و آمریکایی برای بازگشت به کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de