تهمت نیست ‘در نهایت با تکیه بر کارشناسان; او اغلب

رئیس جمهور تهمت معوق به کارشناسان در گسترش coronavirus دستورالعمل است که که بخش های بزرگی از اقتصاد را تحت قفل و کلید — چیزی که او می کند و اغلب حتی اگر آن را خلاف خود را با دقت کشت “تخلیه باتلاق” شهرت و اتهامات از دموکرات ها و صاحب نظران است که او عمل می کند بر هوی و هوس.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد عید پاک به عنوان یک تاریخ ممکن است که اجتماعی فاصله می تواند آرام به آمریکایی ها بازگشت به کار, گزارش های رسانه ای ضمنی او بی پروا بودن. تهمت بود و اعلام “با وجود کارشناسان بهداشت هشدار” خواندن یک تیتر در وال استریت ژورنال. او در یک “یدک کش-از-جنگ با کارشناسان” گفت که واشنگتن پست. تهمت بود با توجه به “بازگشایی اقتصاد در برابر کارشناسان “مشاوره” با توجه به NBC News.

هنگامی که برگ برنده این هفته اعلام کرد که او در واقع زیر نظر کارشناسان مشاوره او سپس فشرده در مورد اینکه آیا او اشتباه با توجه به دوره های مختلف عمل در همه. “آقای رئیس جمهور با توجه به این که شما در حال اعلام است که شما در حال گسترش این دستورالعمل شد شناور عید پاک اشتباه فکر می کنی ؟” خبرنگار پرسید: در روز دوشنبه coronavirus کاخ سفید جلسه. “این فقط یک آرمان” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در همراهی با چه جمهوری خواه و فعالان گفت که واشنگتن آزما عید پاک خود سخنان باید تفسیر شود.

“رئيس جمهور در زمان مسئول گام برای ایمنی از کشور و من فکر نمی کنم او این کار را با سیاست در ذهن” گفت: استراتژیست جمهوری خواه مسیحی کشتی. “رئیس جمهور پایه نشان داده است که آنها را به طور مداوم ایستاده او را به عنوان همه گیر تکامل می یابد و کاخ سفید پیام تغییرات. دست زدن به بحران میباشد به سیاست و صرفه جویی در زندگی باید قبل از نگرانی های اقتصادی.”

منابع نزدیک به کاخ سفید اشاره کرد که تا آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به تولید تلویزیون اعتبار قابل توجهی است او مشترک کانون با کارشناسان مانند Anthony Fauci و دبورا Birx و همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نفع تخلیه باتلاق در سال 2016. او برافراشته در برابر “دولت عمیق” و سیاسی پس از مصرف ، او علنا مورد سوال ارزیابی جامعه اطلاعاتی. او شناور است ایده های خارج از کارشناسان در توییتر در تظاهرات و در کاخ سفید جلسات. در coronavirus به تنهایی مشاوران مانند Fauci قرار داده شده است در موقعیت بی دست و پا داشتن به درست مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی اظهارات ،

اما زمانی که مجبور به اتحاد مضطرب یا کارشناسان یا واشنگتن نخبگان تهمت اغلب گرفته و توصیه های خود را با وجود سوء ظن حتی زمانی که خود را وکیل در تضاد مبارزات انتخاباتی خود وعده داده و یا از تنظیمات روشن است.

“بهترین رهبران ایجاد تیم برنده در اطراف آنها که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همواره در انجام کسب و کار و به عنوان رئیس جمهور گفت:” یک منبع که کار کرده از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مبارزات برای چندین سال. “که نمی تواند واضح تر از راه او ویترین حرفه ای با استعداد و رهبران کسب و کار که در حال ارائه مشاوره به او. او تساوی اطلاعات از یک آرایه وسیعی از منابع واجد شرایط و به طور مستمر به دنبال داده های بیشتر و بیشتر برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های خود.”

در سیاست خارجی تهمت مبارزه کرد و در پایان “جنگ بی پایان” و کوچک شدن ارتش آمریکا رد پای. او sparred اولیه خود را با وزیر امور خارجه رکس Tillerson و جایگزین دو دوره متوالی مشاور امنیت ملی — H. R. مک مستر و جان بولتون — حداقل در بخشی از اختلافات اساسی. او نیز جدا با وزیر دفاع جیمز Mattis. در عین حال تهمت است, اما, اکراه, تا حد زیادی ادامه داد و در برخی موارد تشدید مداخلات او در بر داشت غلط به عنوان یک نامزد.

در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در ارسال نیروهای اضافی به افغانستان است. “غریزه اصلی من بود به جلو و تاریخی من مانند زیر غرایز من,” او گفت:. “اما من شنیده ام که تصمیمات بسیار متفاوت است زمانی که شما نشستن در پشت میز در دفتر بیضی; به عبارت دیگر زمانی که شما رئیس جمهور ایالات متحده است. بنابراین من مطالعه افغانستان در جزئیات بزرگ و از هر زاویه قابل تصور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه تعدیل رویکرد خود را به سوریه با وجود یک به طور گسترده ای با انتقاد از نو سنگر سازی و از شمال سوریه در مرز با ترکیه و او خود را تغییر داده و عراق سیاست به تأمل نظامی توصیه او دریافت کرده بود که بر خلاف شک و تردید خود را از مداخلات خارجی.

رئیس جمهور نیز گوش به استقرار جمهوری خواه. به جای دنبال بودجه برای مرز دیوار و یا هر دو حزب زیرساخت های پروژه وی او را دنبال اولویت های او با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس Paul Ryan — Obamacare لغو و اصلاحات مالیاتی. گاهی اوقات این کار به لحاظ سیاسی — مک کانل برای تحویل مغلوب ساختن پیشی جستن در برت Kavanaugh و استیضاح — اما در مورد مسائل مانند Obamacare به آن نیست.

هر چند بدیهی است که بی تاب با رکود اقتصادی خصوصی خود را از انتخاب مجدد کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گوش دادن به کارشناسان در عید پاک بازگشایی قبل از تصمیم گیری خود را اعلام کرد. “هر تصمیم ما را که صرفا مبتنی بر سلامت ایمنی و رفاه شهروندان ما,” او گفت: در coronavirus جلسه. “این یک بحران پزشکی; این نیست که یک بحران مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de