مغلوب ساختن پیشی جستن است مناسب برای اتاق کار فاقد صلاحیت به رئیس جمهور می گوید: جان بولتون

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مناسب برای دفتر و فاقد صلاحیت به عنوان رئیس جمهور در بخشی از آنجا که او تنها متمرکز سیاسی خود و اقبال سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت.

بولتون نظرات در مصاحبه با ABC اخبار آمده است که او تبلیغ خود را بگویید-همه خاطرات که حاوی انتقاد از تهمت رهبری از یکی از مشاوران سابق بالا. رییس جمهور تلاش برای بی اعتبار ساختن بولتون به tweeting در روز پنج شنبه که کتاب او ساخته شده است از دروغ و جعلی ،

“من فکر نمی کنم که او را مناسب برای دفتر. من فکر نمی کنم او دارای صلاحیت برای انجام این کار بولتون گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در بخشی از ABC مصاحبه که پخش پنج شنبه.

بولتون خاطرات با عنوان اتاق که در آن اتفاق افتادهو رنگ و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان محزون می خوانی ناآگاهانه و توصیف یک سری از مشکل برخورد با رهبران خارجی که بولتون گفت: ثابت شده است که رئیس جمهور شد مصرف با سیاسی خود ایستاده بالاتر از همه چیز.

با تمرکز بر انتخاب مجدد تنها

سابق امنیت دستیار مدعی است که تهمت خواسته رئیس جمهور چین برای کمک به او برنده انتخابات مجدد با خرید بیشتر با ما محصولات کشاورزی یکی از نمونه های بسیاری که بولتون می گوید: مجلس می تواند بررسی آن استیضاح شد.

“واقعا وجود دارد نه هر اصل راهنما که من قادر به تشخیص غیر از آنچه را خوب است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات” بولتون گفت. او با تمرکز بر انتخابات مجدد که در دراز مدت ملاحظات سقوط توسط ایستگاه فرعی.

کتاب آماده است به بیشتر مانع مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است که در حال حاضر شده است توسط رئیس جمهور دست زدن به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و coronavirus بیماری همه گیر.

بولتون ‘شکست قانون’

مغلوب ساختن پیشی جستن نصب شده خود را دفاع از اواخر روز چهارشنبه متهم بولتون از شکستن قانون توسط تلاش برای انتشار این کتاب که رئیس جمهور گفت شامل اطلاعات طبقه بندی شده. پیش از آن در روز وزارت دادگستری به دنبال اضطراری سفارش محدود برای جلوگیری از انتشار آن, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23.

“او را شکست قانون بسیار ساده است. تا آنجا که خود را برای رفتن به شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز , میزبان, Sean Hannity در مصاحبه چهارشنبه شب. “این است که به شدت طبقه بندی شده.”

در یک مصاحبه جداگانه در روز چهارشنبه با وال استریت ژورنالتهمت دفاع از خود را حمل از چین و کشورهای دیگر در حالی که اخراج چند تن از بولتون اتهاماتی را که از یک فرد دیوانه و دروغگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به بولتون به عنوان یک “wacko” در چهار شنبه جیر و استدلال کتاب است که در تضاد با گذشته خود ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن. گفت: “همه چیز خوب است, درباره من, در چاپ تا روز من او را اخراج. یک ناراضی خسته کننده احمق که فقط می خواستم برای رفتن به جنگ. هرگز تا به حال یک نشانه بود طرد & خوشحالی ریخته. چه پیش بینی!” رئيس جمهور توییتی.

او نام این کتاب تلفیقی از دروغ و ساخته شده است تا داستان.

حمایت از اردوگاه های بازداشت?

بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به Xi برکت و رحمت خود را در طول سال گذشته گروه 20 نشست به چین بازداشت اردوگاه برای مسلمانان اویغوری یک مثال از نحوه سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور گفت: ارزش یک معامله تجاری با چین در هزینه های حقوق بشر و آمریکا منافع ملی.

“این درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بولتون شرح مکالمه خود را با یازدهم در مجله مصاحبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که او امضا قانون در روز چهارشنبه است که می تواند منجر به تحریم علیه چین بیش از اردوگاه. امضای اعلام شد به زودی پس از گزیده ای از بولتون کتاب های منتشر شده توسط رسانه های خبری در روز چهارشنبه.

“من می توانم را کشته اند که به راحتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اندازه گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با یازدهم

اما رئیس جمهور را انکار کند بولتون ادعا می کنند که او می خواست برای لغو مجازات عمده شرکت های چینی در سفارش به کاری به نفع با یازدهم در طول مذاکرات بیش از این فاز یک توافقنامه تجارت.

بولتون می نویسد که او و دیگر مشاوران متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن به reimpose ممنوعیت Huawei Technologies Co. از انجام کسب و کار با شرکت های ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به معکوس تعقیب کیفری علیه شرکت. “هیچ کس تا به حال خیلی سختی در یک شرکت به عنوان من باید برای Huawei” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت ZTE Corp بود ضربه با 1.3 میلیارد دلار جریمه و همچنین تغییرات در هیئت مدیره خود را حتی اگر او به عقب کشیده در شدیدتر مجازات بیش از ادعاهای آن نقض تحریم های جدید آمریکا علیه ایران و کره شمالی. “ZTE من معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این باور نکردنی معامله است.”

بولتون همچنین گفت: بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران بازدید رئیس جمهور با تحقیر از جمله مایکل Pompeo, آنها بولتون گفت که در نظر گرفته استعفا به عنوان وزیر امور خارجه. بولتون می نویسد که در طول یک جلسه Pompeo گذشت او توجه داشته باشید که گفت: از رئیس جمهور: او بسیار کامل از s– با توجه به مجله.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او رابطه بسیار خوبی با Pompeo و اختلاف بولتون حساب.

“من شک دارم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Journal. “آیا او باید توجه داشته باشید ؟ اجازه دهید من را ببینید توجه داشته باشید.”

عکس-op با کیم جونگ سازمان ملل متحد

بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به جای خود منافع شخصی پیش از این کشور را تمدید معاملات خود را با دیگر رهبران جهان از جمله کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

دیرین کره شمالی شاهین بولتون با چکش مغلوب ساختن پیشی جستن بر تصمیم خود برای دیدار با کیم در ماه ژوئن گذشته در منطقه غیرنظامی کره ای قبل از پیونگ یانگ تا به حال گام های مهمی برای از بین بردن برنامه هسته ای آن.

“پس اگر او فکر او می تواند یک فرصت عکس با کیم جونگ سازمان ملل متحد در منطقه غیرنظامی در کره جنوبی وجود دارد قابل توجه تاکید بر فرصت عکس و مطبوعات در واکنش به آن و کمی و یا بدون تمرکز بر روی آنچه که این جلسات را برای موقعیت چانه زنی از ایالات متحده,” بولتون گفت: ABC.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *