مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘اینتل’ را پیدا روسیه-طالبان فضل طرح گزارش ‘اعتبار’

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر یکشنبه شب که او تا به حال فقط جریان شده توسط مقامات اطلاعاتی در مورد گزارش از اتهام روسیه طرح ارائه مستقیم به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی و “اینتل” به او گفت: آنها نمی ارزیابی هوش به “معتبر.”

“اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من یا @VP” مغلوب ساختن پیشی جستن است و اضافه کرد که آن را “احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل شاید با خبر جعلی” نیویورک تایمز “که مایل به جمهوری خواهان نگاه بد است.”

به نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که یک U. S هوش ارزیابی به این نتیجه رسیدند که روسیه واحد پرداخت طالبان متصل شبه نظامیان در افغانستان به کشتن ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف حتی به عنوان برگ برنده دولت به دنبال رسیدن به یک توافق صلح شامل طالبان و دولت افغانستان. به نیویورک تایمز بیشتر گزارش شده تهمت بود جریان مورد آموزي در طول یک جلسه بین در اواخر ماه مارس و که مقامات یک لیست از گزینه ها برای پاسخ اما خروجی این منابع گفت: دولت در عین حال اجازه هر یک از این اقدامات است.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ارشد تهمت رسمی دولت گفته بود واشنگتن آزما در یکشنبه شب که برنده شده بود در جریان این موضوع وجود دارد به دلیل عدم اجماع در داخل جامعه اطلاعاتی مورد دقت و با هوش. شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot گفت: واشنگتن آزما در جمعه شب که “صحت اساسی اتهامات در ادامه به ارزیابی شود.”

در اوایل یکشنبه تهمت ادعا کرد که “هیچ کس در جریان و یا گفت:” او معاون رئیس جمهور مایک پنس یا رئیس ستاد علامت مراتع “در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس” و استدلال کرد که “هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مجلس نانسی پلوسی گفت: ABC او را باور نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن انکار است که او در جریان ادعا فضل طرح. کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت که او معتقد است روسیه در حال برگزاری است چیزی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و باعث او را به “نادیده گرفتن” روسیه مربوط به هوش جلسات.

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند که در جریان,” پلوسی گفت: در این هفته. “آیا او یا نه خود دولت می داند و متحدان ما برخی از متحدان ما که با ما کار می کنند در افغانستان توجیه شده است و قبول این گزارش است. فقط به من گفته اند که به رئیس جمهور با او همه راهها به پوتین.”

جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی که تبدیل به یک سخت منتقد خود, پیر, رئیس, تحت فشار قرار دادند در برابر این تفکر در ان بی سی دیدار با مطبوعات.

“آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور این است که ترس را به پوتین دیوانه چون شاید پوتین را کمک به او برنده انتخابات است و او نمی خواست او را دیوانه برای سال 2020?” مدیر چاک تاد خواسته بولتون.

بولتون پاسخ داد: “راستش من فکر نمی کنم شواهدی وجود دارد که برای, و من فکر می کنم این یک اشتباه از یک طرف می گویند روسیه تبانی نظریه درست بود که برخی از مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نمی تواند اجازه رفتن.”

انگلستان بر اساس اسکای نیوز گزارش روز شنبه که “بریتانیا مقامات امنیتی” به آنها گفت که این گزارش در مورد اتهام فضل طرح دقیق بودند. و واشنگتن پست در گزارش روز یکشنبه که ادعا روسی نعمت شده و منجر به مرگ تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضا با استناد به “چند نفر آشنا با موضوع” چه کسی گفت که هوش ناشی از بازداشت شدگان اخیر بازجویی.

دو دوجین ایالات متحده خدمات اعضای کشته شده در جنگ را در افغانستان پس از شروع 2019. آمریکا و طالبان زده لرزان توافقنامه صلح در ماه فوریه است.

جان Ratcliffe, مدیر اطلاعات ملی را تکذیب کرد گزارش که برنده شده بود در جریان ادعا فضل طرح گفت که “من را تایید کرده اند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعاتی ادعا توسط نیویورک تایمز.”

پیش از آن در روز مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت ایالات متحده “دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی یک روز و آنها موضوع را دقیق موشکافی” و “مدیر سازمان سیا مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش است.”

کری قضائیه رئیس لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی توییتی که آن را “ضروری کنگره به پایین” از فضل گزارش. Rep. لیز چنی از وایومینگ صندلی از خانه جمهوریخواه کنفرانس نیز نامیده می شود برای پاسخ. “اگر گزارش مورد نعمت بر ما نیروهای این است که درست است که کاخ سفید باید توضیح: 1. اگر رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور با همتایان? شد اطلاعات در PDB? 2. که می دانند و هنگامی که? 3. آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?” او گفت:.

ریچارد Grenell سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی گفت: نیویورک تایمز داستان درست نیست که تشکر. تد ازای حزب دموکرات کالیفرنیا توییتی در Grenell شجاعانه او را برای تایید اینکه آیا او بگویید که مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اتهام توطئه است.

“من هرگز شنیده ام این” Grenell گفت. “و آن را نفرت انگیز چگونه شما همچنان به هوش سیاسی. شما به وضوح درک نمی کنم که چگونه خام اینتل تایید می شود. نشت جزئی اطلاعات به خبرنگاران از منابع ناشناس خطرناک است چرا که افرادی مانند شما آن را دستکاری سیاسی به دست آورید.”

طالبان را رد پذیرش چنین نعمت از روسیه و سفارت روسیه در آمریکا به نام گزارش “خبر جعلی.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “کل ریاست جمهوری شده است یک هدیه به پوتین, اما این است که فراتر از رنگ پریده است.”

به نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات در جریان این موضوع گفت: به فضل عملیات اجرا شد توسط روسیه اطلاعات نظامی اصلی ریاست این ستاد شناخته شده به عنوان GRU و به طور خاص توسط آن واحد 29155. که GRU واحد نیز اعتقاد به پشت 2018 Novichok عصب عامل مسمومیت سابق نظامی روسیه افسر و دو عامل سرگئی Skripal و دخترش یولیا.

رابرت مولر ویژه مشاور تحقیقات به نام دو تن دیگر از GRU واحد واحد 26165 و 74455 به عنوان پشت روسیه انتخابات دخالت تلاش در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *