مغلوب ساختن پیشی جستن در هند | ‘آیا تسلیم به ما فشار’: شاخص بهای مصرف کننده(M) می گوید مرکز

شاخص تورم مصرف کننده(M) در روز دوشنبه گفت که “یک جانبه در دستور کار” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کنید به بیشتر prise باز کردن اقتصاد هند به افزایش ما منافع شرکت های بزرگ و کمک به انتخاب مجدد او پیشنهاد داد.

این حزب همچنین بر نام دولت نارندرا برای تسلیم به ما دستور کار است.

“رئیس دفتر سیاسی از شاخص تورم مصرف کننده(M) درخواست مودی دولت برای تسلیم به طرفه دستور کار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به هند است. مفرد قصد دولت آمریکا است که بیشتر به prise باز اقتصاد هند به افزایش ما منافع شرکت های بزرگ و در نتیجه کمک به انتخاب مجدد پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن” آن را گفت.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن است در دو روز سفر به هند است.

ایالات متحده آمریکا ‘برنامه’

آن نیز گفت: ما برنامه را “منفی” منافع هندی, کشاورزان, کشاورزی به ویژه لبنیات و مرغ بخش است. “ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا با آن تجارت محصولات کشاورزی به تحریف قیمت به رقابت کشاورزان محلی در کشورهای در حال توسعه با یارانه عظیم $ 867 میلیارد دلار است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد هند در حال حاضر به حذف تعرفه مانع است که در خدمت به عنوان یک ابزار سیاست برای حفاظت از کشاورزان هندی, خرید مواد غذایی برای مردم امنیت غذایی و حداقل حمایت قیمت به کشاورزان ما. این را از بین ببرد هندی کشاورزی و امرار معاش از کرور مردم ما” حزب گفت.

متهم رئیس جمهور آمریکا با هدف قرار دادن هند در بخش بهداشت و درمان مراقبت حزب گفت: آن خواسته که هند باید حذف اجباری صدور مجوز برای بهره مندی از مگا ما شرکت های داروسازی بود “نابجا”.

آمریکا شرکت های بزرگ در دستور کار تجارت الکترونیک است که به همان اندازه تهاجمی است که در تلاش برای گول زدن هند برای امضای دیجیتال تجارت رژیم در سازمان تجارت جهانی است که اجازه می دهد بزرگ تکنولوژی از آمریکا برای افزایش کنترل خود را بر اقتصاد و روند سیاسی و تسهيل در عبور از مرز جریان داده ها بدون جبران آن گفت.

 

“در همان زمان دولت هند باید اصرار ما محدود سیاست در ویزا است که تاثیر منفی بر عملکرد هندی آن میباشد. فشارهای هستند که اعمال شده بر صادرات یارانه به تولید به ویژه در زمینه های مانند سلول های خورشیدی تولید” آن را گفت.

هند علاقه

از دفتر سیاسی حزب درخواست دولت بی جی پی به مقاومت در برابر چنین فشارهای آمریکا که تضعیف اقتصاد هند و نگرانی های امنیتی.

این حزب همچنین محور اعتراض به سفر رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بی جی پی دولت باید توجه به این صدای مردم و نه تسلیم شدن به فشارهای آمریکا” را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>