مغلوب ساختن پیشی جستن شده است چرخش صفحه در coronavirus اما رای دهندگان را نمی

رئیس جمهور تهمت شده است تلاش برای حرکت از coronavirus به بهبود اقتصادی اما رای دهندگان باقی مانده است عمیقا در مورد این بیماری همه گیر به خصوص که برخی از کشورها تجربه تجدید حیات ویروس.

این تفاوت در اولویت ها ممکن است توضیح دهد که چرا نسبت ناروا به نظر می رسد به سقوط بیشتر پشت دموکراتیک چلنجر جو بایدن در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده است. کثرت رای دهندگان برداشت coronavirus خود را به عنوان بالا موضوع, با توجه به یک نظرسنجی فاکس نیوز, ضرب و شتم اقتصاد 29 درصد به 15 درصد است.

یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن با 15 امتیاز در بر داشت بزرگترین افت رئیس جمهور حمایت در آمد متحده است که به طور متوسط 30 coronavirus موارد یک روز در هر 100 ، 000 ساکنان از جمله کلید میدانهای فلوریدا تگزاس و آریزونا و گرجستان است. همان نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در مدیریت شیوع پایین بود 28 امتیاز پس از ماه مارس و یک کلید پیش بینی که مردم طرح را به رای دادن در ماه نوامبر. با توجه به نظرسنجی 93 درصد از رای دهندگان که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus می گویند آنها را به کشیدن اهرم برای او در حالی که 89 درصد از کسانی که در حال حمایت از بایدن. بایدن مورد علاقه است بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسئله با 20 امتیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای بازگشایی مدارس در زمان در پاییز مشابه مواجه شده اند headwinds. یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی در بر داشت که 54 درصد بسیار یا تا حدودی ناراحت کننده با بازگشایی مدارس K-12 و 58 درصد از نگرانی های مشابه در مورد بازگشایی مراقبت روزانه. آنها تقسیم 48% راحت به 43% ناراحت کننده در بازگشایی کالج ها و دانشگاه ها.

یک رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه جولای به این نتیجه رسیدند که فقط 26 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بر این باور بود که در آن به بازگشت به مدرسه در مقایسه با 55 درصد که نیست و 19% که مطمئن نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برخی از حرکت روز دوشنبه به سعی کنید پیش از این روند است. او اعلام کرد بازگشت روزانه coronavirus جلسات موثر شنبه شب. او توییتی یک تصویر از خود را با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت. “ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله,” او نوشت. “وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی درگیری با مشاور پزشکی مانند Anthony Fauci خود شکایت در مورد بودجه جدید برای coronavirus تست افزایش موارد در مکان های مانند فلوریدا و افزایش مرگ و میر را sapped اعتماد عمومی در همه گیر پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا را گشتند در بازگشایی و در حالی که اوایل اقتصادی نتایج دلگرم کنندهآن است و در عین حال به دوباره بجای اول برگشتن به سیاسی خود بهره مند شوند به عنوان ویروس گسترش یافته است.

بازگشایی همچنان بخش عمده ای از اوباما در مبارزات انتخاباتی بشه. “دموکرات ها گفت:” ما مجبور به تعطیل کردن کشور ما برای همیشه لطفا برای'” گفت: ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel در فاکس نیوز.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اعتراض مستندات و برخی از ترس خود را جزئی بازگشت به ویژه در دموکراتیک متحده در نظر گرفته شده است به تضعیف خود گشتند پیشنهاد. اما برخی از این مراحل در حال گرفته توسط فرمانداران جمهوریخواه در به طور معمول قرمز متحده و نگرانی در میان رای دهندگان به نظر می رسد واقعی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک توانایی غیر طبیعی به دیکته به پایگاه خود چه سطح خود را از نگرانی باید گفت:” استراتژیست جمهوری خواه مسیحی کشتی. “مشکل این است که پایگاه خود را به سختی به اندازه کافی بزرگ را به نفع خود در سال 2016 برابر نامطلوب بازدید دموکرات و امروز آن است که کاهش در برابر جو بایدن که حمل می کند همان منفی به هیلاری کلینتون.”

در طول همه گیر تهمت قرار دادند برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با مردم برگردیم به کار و عبادت, رستوران ها و ورزش حرفه ای. “‘را امریکا عادی دوباره’ می تواند یک کمپین موضوع را برای او گفت:” یک دوم استراتژیست جمهوری خواه. این همراه با خوش بینی مداوم در مورد مسیر ویروس به طنین انداز با پایه اما منجر به نگرانی از بسیاری دیگر از رای دهندگان که نبود او با در نظر گرفتن تعداد موارد و مرگ و میر به طور جدی به اندازه کافی.

کاخ سفید همچنان به مشتری جلب کردن تهمت پاسخ.

“تاریخی خود را COVID پاسخ برای خود صحبت می کند با ارائه در فن و تست پیشرو جهان در مقدار تست ما ارائه کرده ایم; درمان; 13 واکسن نامزدها — از مدرن مثال که اشاره کردم به شما” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “این رئیس جمهور پاسخ بوده است تاریخی و اعتقاد ما بر این حمایت خود را در این کشور نشان می دهد که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de