مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘رفتن به یک مقدار زیادی از مرگ’ در آمریکا در هفته آینده از coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها برای رسیدن به یک سنبله در coronavirus مرگ و میر در روزهای آینده به این کشور چهره آنچه که او به نام سخت ترین دو هفته از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.

او تحت فشار قرار دادند در نقد است که دولت فدرال انجام داده است و نه به اندازه کافی به هواکش است که بسیاری از بدحال coronavirus بیماران باید برای زنده ماندن به آمریکا گفت: برخی از فرمانداران درخواست برای اطلاعات بیشتر ماشین آلات از آنها نیاز خواهد شد.

“ترس از کمبود منجر به متورم درخواست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ارسالی خود را از دولت دریافت کرده است به دل کردن تجهیزات از استراتژیک ملی ذخایر.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد شناخته شده COVID-19 آنفولانزا مانند بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. بیش از 306,000 مردم باید آزمایش مثبت در ایالات متحده و بیش از 8,300 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

“ما در حال آمدن به یک زمان است که رفتن به بسیار وحشتناک,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. “ما احتمالا هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این نوع از اعداد است. شاید در طول جنگ و در طول جنگ جهانی یک یا دو و یا چیزی.”

مثل یک آتش سوزی’

در grimmest روز و در عین حال برای دولت ایالات متحده در سخت ترین ضربه گیر coronavirus بیماری های مرتبط با کشته 630 نفر در 24 ساعت گذشته در ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: در روز شنبه.

این بیماری در حال حاضر به کشته شدن 3,565 مردم در نیویورک و وضعیت نگران کننده است به خصوص در لانگ آیلند در شرق شهر نیویورک که در آن تعدادی از موارد “مانند یک آتش, پخش,” کومو یک کنفرانس خبری گفت.

کارشناسان بهداشت و محاسبه است که نیویورک خانه هر دو به شلوغ منهتن و پر از تپه مزرعه کشور کشش به مرز کانادا ممکن است در اطراف یک هفته دور از بدترین نقطه در بحران بهداشت و درمان است که به کشته شدن حدود 60000 نفر در سراسر جهان.

“ما هنوز در راس ما در حال نزدیک شدن … ما خواندن از پیش بینی این است که ما در جایی در هفت روز, محدوده” کومو گفت.

“این تنها شده 30 روز پس از اولین مورد,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند تمام عمر.”

شهر نیویورک به تنهایی اختصاص بیش از یک چهارم از ایالات متحده coronavirus مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیمارستان ها و morgues در شهر در حال مبارزه برای درمان به شدت بیمار و دفن مرده است.

به دلیل خطر عفونت بسیاری از مردم با شدت بیمار و بستگان در شهر نیویورک قادر به دیدن عزیزان خود را در ساعت نهایی خود را.

ساکن در نیویورک-Presbyterian hospital گفت که او و همکارانش ساخته شده بود چند مرگ هشدار از طریق تماس های تلفنی هر تغییر در این هفته.

“چیزی وجود دارد نوع unquantifiably دردناک در مورد گفتن یک خانواده عزیزان خود را فوت کرد و بدون اجازه آنها را, آنها,” او گفت:.

اورژانس انبارهای تجهیزات پزشکی نگهداری شده توسط دولت ایالات متحده نزدیک به اجرا از محافظ لباس برای پزشکان و پرستاران.

کومو اعلام کرد که دولت چین تسهیل اهدای 1000 هواکش که وارد خواهد شد و در فرودگاه JFK در روز شنبه.

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت.

اعزام هواکش شد به عنوان یک نتیجه از یک مکالمه در مارس 27 بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین یک منبع آشنا با این بحث گفت.

ماندن در منزل و در نهایت

تقریبا همه آمریکایی ها تحت سفارشات از دولت و مقامات محلی به ماندن در خانه به جز ضروری گردش مانند خرید مواد غذایی و یا دیدن یک دکتر.

مناطق کشور از جمله فلوریدا و تگزاس بود که آهسته به قفل کردن را شروع کرده اند تمرین های اجتماعی فاصله و پناه در خانه.

“ما می بینیم آنچه که در نیویورک در حال حاضر ما می بینیم که مردم در حال مرگ هستند” ریک اسکات یک سناتور ایالات متحده از ایالت فلوریدا گفت: Fox News Channel.

“مردم شروع به درک که این بهترین راه است که ما می تواند به سرعت گسترش و در واقع جلوگیری از مرگ توسط این stay-در-خانه استاندارد, بیرون رفتن تنها برای خدمات ضروری,” فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: کانال. او در میان آخرین فرمانداران به موضوع دولت گسترده ای به منظور گفتن ساکنان برای جلوگیری از ترک خانه خود را.

هنوز هم وجود دارد برخی از نگه استراحتی در جای دیگر ،

لوئیزیانا پاستور تونی طلسم گفت: او قصد دارد برای برگزاری سه خدمات خود را 1,000-عضو زندگی خیمه megachurch در حومه شهر Baton Rouge, لوئیزیانا در پالم یکشنبه این هفته هجوم دستور دولت در برابر مونتاژ در گروه های بزرگ.

“ما در حال هجوم قوانین به این دلیل که فرمان خدا به گسترش انجیل” او به رویترز گفت.

لوئیزیانا ایالات متحده تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس در روز شنبه گزارش یک پرش در مرگ و میر به 409.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im