مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور به سختی صحبت در مورد امکان ویروس تجدید حیات در پاییز

Pساکن تهمت مجبور شد به حساب روز شنبه در مورد احتمال coronavirus آینده را در پاییز حتی به عنوان او تلاش برای پروژه خوش بینی است که این کشور در حال ظهور است از این بیماری همه گیر و اقتصاد باز ،

این وضعیت به وجود آمد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield به نقل کرد و گفت که داشتن هر دو coronavirus و آنفولانزا سقوط خواهد بود “سخت تر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در این گزارش به نام “خبر جعلی” و گفت که Redfield خواهد بود روشن سخنان خود.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در نشست خبری دوشنبه شب Redfield گفت که او به نقل از دقت اما که به جای بازی کردن خطر از حیات coronavirus او در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن در عمومی نیاز به گرفتن عکس های آنفولانزا.

“ما قصد داریم به دو ویروس در گردش خون در همان زمان” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus نیروی کار مقامات به دنبال به تاکید است که این کشور بهتر خواهد بود آماده مسئولیت رسیدگی به هر گونه شیوع کروناویروس در پاییز.

اگر coronavirus آمده “آن را به عقب خواهد آمد در دوزهای کوچکتر که ما می تواند باشد. در نظر من … آن را هرگز نمی تواند مانند چیزی که ما شاهد در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی موافقت. “ما قادر خواهید بود برای پیدا کردن آن را در اوایل این زمان,” او گفت:. “ما می خواهم که قادر به ماندن در مهار فاز.”

“اگر ما اون سوی خاکستر سوخته از تاج همراه با آنفولانزا که نمی تواند لذت بخش” مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد.

جنجال به وجود آمد چهار شنبه در مورد یکی دیگر از دولت های بهداشتی رسمی دکتر ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار سازمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. روشن گفت که او تنزل مقام پس از هل دادن شواهد بیشتری است که هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن یک درمان ممکن برای COVID-19.

“عجله کورکورانه به سمت اثبات نشده مواد مخدر می تواند فاجعه آمیز و در نتیجه بی شماری مرگ و میر بیشتر” روشن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خود وکلا. “علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شنیده روشن است.

در همان زمان که تهمت بینی خوش بینی در مورد سلامت کشور و چشم انداز کاهش محدودیت های او هشدار داد که یک دولت گرجستان در حال حرکت بود به سرعت برای باز کردن کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به بازگشایی کسب و کار شروع در اوایل روز جمعه گفت: “این بیش از حد به زودی.” کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که سالن های زیبایی ورزشگاه و بولینگ alleys مجاز خواهد بود برای باز جمعه و رستوران ها قادر خواهد بود برای شروع باز دوشنبه.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی از امکانات است که در تخلف از فاز یک دستورالعمل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

یک coronavirus مدل مورد علاقه کاخ سفید که توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد که تنها مونتانا امن است برای باز کردن در مارس 1, در حالی که, آلاسکا, هاوایی, کارولینای شمالی, غرب ویرجینیا و ورمونت تنها ایالات متحده است که می تواند با خیال راحت باز ممکن است 10.

اما در علاوه بر این به گرجستان, تنسی, کارولینای جنوبی و ایالات تر ساخته شده اند به آغاز طرح بازگشایی در هفته آینده.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد که سابق شهر نیویورک شهردار و ریاست جمهوری نامزد مایکل بلومبرگ کمک خواهد کرد که صندوق یک “ارتش” از coronavirus ردیابی تلاش های شهرستان توسط شهرستان در نیویورک و همچنین در نیوجرسی و کانکتیکات است.

“مایکل بلومبرگ طراحی برنامه طراحی آموزش. او به کمک مالی. آن را فوق العاده بلند پروازانه انجام است. من نمی دانم چه کمک مالی خواهد بود” کومو گفت.

دولت 225 ردیاب وظیفه ردیابی coronavirus موارد در محل در حال حاضر. بلومبرگ را طلب کردن یکی دیگر از 35000 نفر از دانشجويان پزشکی از SUNY و CUNY مدارس برای کمک به با تماس با ردیابی در شهرستانهای مختلف است.

رژیم صهیونیستی. کومو نیست که یک رقم دقیق برای بلومبرگ سهم اما ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار گفت: سهم خواهد بود “بیش از 10 میلیون دلار.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که کمتر از نیمی از کشورهای اساسی coronavirus پیشگیری از عفونت و تعامل جامعه برنامه در محل. نزدیک به یک سوم عدم مناسب بالینی سیستم ارجاع.

دو گربه در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به اولین حیوانات خانگی در ایالات متحده شناخته شده مبتلا به این ویروس با توجه به NBC News. وزارت کشاورزی و CDC گفت: این گربه به احتمال زیاد گرفتار این ویروس از مردم در خانه و یا مردم در محله خود را.

برای اولین بار در ایالات متحده مرگ و میر ناشی از COVID-19 شد در اوایل ماه فوریه شهرستان سانتا کلارا گفت:نزدیک به سه هفته زودتر از مقامات قبلا فکر می کردم. پیدا کردن پیچیده جدول زمانی از این بیماری همه گیر در کشور و پرسش در مورد چگونه آن را گسترش می یابد.

دانشگاه هاروارد اعلام کرد روز شنبه که آن را نمی خواهد برای درخواست کمک مالی از دولت فدرال پس از بدحجابی با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید اتاق مطبوعات روز شنبه که دانشگاه هاروارد “نباید مصرف آن را” دلیل “آنها یکی از بزرگترین موقوفات در هر نقطه از کشور و شاید در جهان است.”

دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت که آن نگران بود در مورد “تمرکز شدید توسط سیاستمداران و دیگران در دانشگاه هاروارد در ارتباط با این برنامه ممکن است تضعیف مشارکت در تلاش های امدادی که کنگره ایجاد شده و رئیس جمهور امضا و به قانون به منظور کمک به دانش آموزان و موسسات که چالش های مالی در ماه های آینده ممکن است شدید باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de