مغلوب ساختن پیشی جستن شناور با استفاده از نور UV یا تزریق مواد ضد عفونی کننده برای درمان COVID-19 بيمار

رئیس جمهور تهمت خواسته خود را در طول پنج شنبه coronavirus جلسه توجیهی که آیا اشعه ماوراء بنفش نور و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود برای درمان COVID-19 بیماران blindsiding پزشکی خود مشاوران و رها کردن یک تورنت از تمسخر در رسانه های اجتماعی.

او پیشنهاد کرد به غیر مومن پس از درمان نشان داده, تحقیقات نشان می دهد این ویروس در معرض نور خورشید و گرما و رطوبت.

یک بار دیگر آن را به معنای دانشمندان در coronavirus نیروی کار مجبور به گریز از سخنان خود با ظرافت به او مسخره ارتباطات بحران کنوانسیون و این ایده است که رهبران باید چوب به حقایق و جلوگیری از امید کاذب به اشفتگی فکری موقتی publicly.

“که تمام من,” او گفت:. “من فقط در اینجا به ارائه استعداد من در اینجا به ارائه ایده ها. چون ما می خواهیم ایده هایی برای خلاص شدن از این چیز.”

یک روز قبل او در تضاد علمی مشاوران گفت: این ویروس ممکن است در بازگشت در پاییز و حتی به آنها گفت: آن حیاتی برای آماده شدن برای موج دوم از عفونت.

روز پنجشنبه جلسه توجیهی ویژه لایحه Bryan های علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی که ارائه تحقیقات نشان می دهد که نور خورشید و درجه حرارت بالا و رطوبت را یک “اثر قوی” در بقای رمان coronavirus. او همچنین نمایش اسلاید و گفت که سفید کننده و ایزوپروپیل الکل “کار به کشتن ویروس” بر روی سطوح.

یافته افزایش خواهد امیدوار است که COVID-19 نمایش داده خواهد شد همان رفتار به عنوان دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا که از مرگ در ماه های تابستان.

و آن ارائه یک فرصت برای رئیس جمهور می گویند او در توجیه نظرات او در ماه فوریه زمانی که او به تمسخر گفت: این ویروس خواهد ناپدید می شوند در ماه آوریل به عنوان درجه حرارت گرم شود.

سپس او mused در استفاده از اشعه ماورای بنفش یا “فقط بسیار قدرتمند نور” برای درمان بیماران است.

“فرض ما آمار بدن فوق العاده ای … این که آیا آن را اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور است. و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آزمون در این باره گفت: به برایان بود که نشسته خاموش به سمت تریبون.

“و سپس گفتم با فرض شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما می خواهید آن را تست.”

برایان پاسخ داد: “ما به حق مردمی است که می تواند.”

رئیس جمهور منعکس شده بر روی امکان استفاده از مواد ضد عفونی کننده. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” او پرسید.

برایان پاسخ نمی دهند تا دیگر بعد از آن خبرنگار از او پرسید که به طور مستقیم اگر آن را امکان پذیر خواهد بود.

“ما نمی که در آن آزمایشگاه” او دیپلماتیک پاسخ.

این بود نمونه ای از رقص انجام می شود تقریبا به صورت روزانه به عنوان پزشکان سعی کنید به چوب به این تحقیقات در حالی که شرم آور رئیس جمهور از راه مخالفت با او به صورت زنده از تلویزیون.

“پزشکان در نیروی کار و دانشمندان به طور کلی در پاسخ به این بیماری همه گیر در حال به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون گفت: آسوشیتد پرس در روز قبل از آن. “وجود دارد یک یدک کش از جنگ بین سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی.”

دانشمندان در خارج از اتاق جلسه احساس هیچ گونه محدودیت.

اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا گفت: MSNBC: “این واقعیت که رئیس جمهور پرسید: در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده و یا ایزوپروپیل الکل به بدن انسان نوع فک انداختن.”

پویا در داخل اتاق جلسه به نمایش گذاشته شد و بعدا دوباره به عنوان برگ برنده شد و پرسید که آیا او بود که به غیر مسئولانه در تشویق مردم به فکر می کنم که نور خورشید می تواند به محافظت از آنها را زمانی که خیلی از کشور همچنان تحت stay-at-home سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به سادگی پاسخ به پژوهش و می خواستم به می دانم که اگر استفاده از نور و گرما ممکن است با ارائه یک درمان است.

“شاید شما می توانید, شاید شما می توانید نیست. من پزشک نیستم,” او گفت: قبل از آوردن او وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به مکالمه.

“دبورا شما تا کنون شنیده ام از گرما و نور نسبت به این ویروس؟”

“نه به عنوان یک درمان,” او گفت: قبل از pivoting به سرعت به توضیح چگونه گرما را در قالب تب یکی از بدن مکانیسم برای مبارزه با عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de