مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که به کار گرفته شده اوکراین whistleblower شکایت

Pساکن تهمت اخراج جامعه اطلاعاتی بازرس کل است که برخورد با خلاف کاران شکایت است که به کمک یک جرقه استیضاح بررسی است.

کنگره مطلع شد توسط کاخ سفید در شب جمعه که ناظر مایکل اتکینسون بود که حذف شد به دلیل عدم اعتماد به نفس در توانایی خود را برای انجام وظایف خود.

“این است که به توصیه است که من هستم ورزش قدرت من به عنوان رئیس جمهور برای حذف از دفتر بازرس کل جامعه اطلاعاتی موثر 30 روز از امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در نامه ای به رهبران مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته اضافه “به عنوان مورد با توجه به موقعیت که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی. که دیگر در این مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ارائه یک جایگزین “که به من اعتماد به نفس کامل و که مطابق با شرایط مناسب” در تاریخ بعد.

دموکراتیک خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف بلافاصله لعنتی تهمت تصمیم به tweeting “مغلوب ساختن پیشی جستن مرده شب تصمیم به آتش ICIG مایکل اتکینسون است یکی دیگر از تلاش آشکار برای روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: حرکت “قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا, نماینده دموکرات مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی گفت:”در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک دیگری یک مقام اطلاعاتی به سادگی برای انجام کار خود را.” وارنر گفت: “این کار از جامعه اطلاعاتی شده است هرگز در مورد وفاداری به یک فرد آن را در مورد نگه داشتن همه ما را از کسانی که مایل به کشور ما آسیب برساند.” او گفت که “همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی.”

اتکینسون بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن برای این پست در نوامبر سال 2017 پس از یک دهه و نیم در وزارت دادگستری. جامعه اطلاعاتی بازرس کل با این نسخهها کار تحت نظارت مدیر اطلاعات ملی کمک به انجام تحقیقات داخلی در سازمان و اداره whistleblower شکایت از سراسر سازمان های اطلاعاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز نا امیدی با راه اتکینسون به کار گرفته اوکراین مرتبط با خلاف کاران شکایت سال گذشته است.

موسس اعتقاد به یک حرفه ای سازمان سیا و تحلیلگر شکایت به اتکینسون در Aug. 12 مربوط به یک تلفن تابستان تماس تلفنی بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelensky.

اتکینسون مصمم شکایت به “فوری” و “معتبر.” او فرستاده شکایت سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر که انجام نمی دهد اتکینسون اجازه به اشتراک گذاری آن با کنگره به دنبال راهنمایی از کاخ سفید و وزارت دادگستری اما اجازه نداد او را به اطلاع آنها از وجود آن است.

پس از برخورد بیش از دسترسی با قانونگذاران دموکرات به رهبری شیف شکایت بود محرمانه در سپتامبر. 25 همان روز متن تهمت-Zelensky تماس منتشر شد و آن را در دسترس عموم ساخته شده است.

این موجب آنچه که تبدیل به استیضاح مبارزه است. تهمت بود استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح توسط مجلس سنا پس از محاکمه در ماه فوریه است.

این افشاگر اطلاعاتی وکیل علامت زید به نام شلیک “ننگین” و گفت که “تضعیف یکپارچگی” از whistlerblower سیستم. او نیز خواهان به “صحبت کردن” در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هوش کمیته جمهوری خواهان بارها اعلام کرده اند ما نگرانی در مورد اختلال در اتکینسون را از دست داده و اوکراین whistleblower شکایت و در طول بررسی ما او موفق به کاهش هر یک از این نگرانی ها” Rep. Devin Nunes رتبه بندی عضو خانه هوش کمیته در بیانیه ای گفت.

جمهوریخواهان نگرانی در مورد زمان تغییرات به whistleblower فرم شکایت اما اتکینسون در دفاع از فرآیند تشکیل پرونده و ادعا کردند جامعه اطلاعاتی اقتدار به راه اندازی تحقیقات بر اساس دست دوم اطلاعات و تغییر در فرم تا به حال هیچ اتصال مستقیم به زمان whistleblower شکایت در اوت. 12.

وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی با صدور بیانیه ای در زمان آن گفت: به اعتقاد موسس شکایت ندارند یک “نگرانی فوری.”

در این تماس بلافاصله پس از Zelensky ابراز علاقه به خرید ضد تانک سلاح های شناخته شده به عنوان Javelins از ایالات متحده, تهمت خواسته Zelesnky “به ما به نفع هر چند” و نگاه به CrowdStrike و هر احتمالی انتخابات اوکراین دخالت در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن خواست Zelensky بعد در تماس به بررسی “چیز دیگر” با اشاره به اتهامات فساد مربوط به جو و هانتر بایدن گفتن Zelesnky به صحبت با وکیل شخصی اش رودی جولیانی و دادستان کل ویلیام Barr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im