رئیس جمهور تهمت تنظیم صحنه برای یک سخت کمپین های نجومی به عنوان او خود را جشن گرفتند سنا تبرئه توسط نرده های مقابل خود را دموکراتیک دشمنان و خود را “بد” استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از زبان ناپاک و یک جریان از طعن به او تحویل یک رالی به سبک گفتار در شرق اتاق است که به طول انجامید یک ساعت و سه دقیقه بدون استفاده از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

“ما شده است رفتن را از طریق این شرکت برای تقریبا سه سال است. آن بد بود. آن را فاسد بود,” او گفت:. “این هرگز نباید اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون.”

او در توصیف روسیه به عنوان پروب “همه مزخرف” و در زمان هدف مورد علاقه اهداف از James Comey و نانسی پلوسی (یک “فرد وحشتناک”) به دو مامور اف بی آی مخفی خود ضد مغلوب ساختن پیشی جستن متون.

و او به پرداخت ادای احترام به مجلس و سناتورها که بسیج برای دفاع از خود.

“امروز روز به جشن می گیرند این رزمندگان بزرگ,” او گفت, هشدار خود را حزبی مخاطبان به آماده شدن برای آینده استیضاح تهدید.

خود را به راه انداخته خشم نشان می دهد یک کمپین انتخاب مجدد استراتژی است که رنگ او را به عنوان قربانی از یک تلاش برای کودتا بسیج پایگاه خود خشم در برابر مخالفان او به عنوان بشکه نسبت به ماه نوامبر انتخابات.

“نه فقط تصویر او را به عنوان قربانی اما یک ad hominem کمپین گفت:” غنی جالینوس جانباز استراتژیست جمهوری خواه.

“او در یک رول. تمام اعداد خوب هستند. وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب او می تواند اجرا شود اما او نمی تواند به توقف خود را تحقیر مخالفان خود را.”

آن خط تیره امیدوار است که در پایان استیضاح دادگاه ممکن است به معنای پایان دادن به یک تلخی تفرقه دوره در سیاست است. و او مجموعه صحنه را برای یک مبارزه برای به دست گرفتن کنترل خانه از طریق یک واکنش در برابر “استیضاح جعل.”

این هفته ارشد مقامات دولت صحبت کردیم تا یک “خوش بینانه” دولت از آدرس اتحادیه و توصیف به دنبال برنامه ریزی برای آینده و تلاش برای سرمایه گذاری های زیربنایی و بهداشت و درمان اصلاحات.

“او می خواهد به کار با دموکرات ها گفت:” رسمی “اگر آنها به او اجازه دهید.”

مت Schlapp که صندلی های محافظه کار آمریکا و اتحادیه بود که به طور خاص برای ستایش در این سخنرانی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد مته مشخصه صداقت برای یک مرد که تحت بررسی از یک روز از ریاست جمهوری خود.

“من مطمئن هستم که او مقدار زیادی از مشاوره است که او را به جاده بالا به جلو نگاه کنید نه به گذشته اما مرد کار نمی کند که راه” Schlapp گفت. “همانطور که او گفت: احتمالا پنج یا شش بار او می خواهد به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر استیضاح “اتفاق افتاده است پس از آن می تواند دوباره اتفاق می افتد” نشان می دهد که دموکرات ها خواهد سعی کنید به استیضاح او را در حال عبور از خیابان راه اشتباه است.

“از آنجا که اگر آنها پیدا کردن که من اتفاق می افتد به راه رفتن در سراسر خیابان و شاید در برابر نور و یا چیزی اجازه استیضاح او,” او گفت:. “بنابراین ما احتمالا باید دوباره آن را انجام دهد چرا که این افراد رفته اند stone-cold crazy. اما من مورد ضرب و شتم همه آنها را به زندگی من و من آنها را ضرب و شتم دوباره اگر من باید.”

شرق اتاق ظاهر رخ داد بسیار متفاوت تن از دولت از آدرس اتحادیه و دو روز قبل از آن که با تمرکز بر دستاوردهای خود را.

او بسته پنج شنبه با ارائه یک عذرخواهی به خانواده اش برای نیاز به تحمل یک “ساختگی فاسد می کند.”

“ما تمام شده است از طریق بسیاری با هم و ما احتمالا سزاوار است که دست برای همه ما به خاطر آن بوده است بسیار ناعادلانه وضعیت” گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im