مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنی با دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer سیاسی دارای خطر برای هر دو

این تیز و برنده درگیری میان رئیس جمهور تهمت و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بیش از ارائه خدمات به کشورهای مبتلا به کروناویروس حمل خطر بزرگ برای هر دو سیاستمداران به عنوان رای دهندگان به واشنگتن و پایتخت دولت برای رهبری هر دو حزب در طول بحران بهداشت عمومی.

Whitmer, 48, یک co-صندلی احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن کمپین است و به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود نامزد برتر برای تبدیل شدن به خود را در حال اجرا همسر. مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر و میشیگان در میان میدان نبرد متحده قرار داده است که او در کاخ سفید در چهار سال پیش. این دو بارها sparred که آیا دولت فدرال ارائه لوازم مورد نیاز را به سرعت به اندازه کافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در زمان به نظر می رسید خشمگین دموکراتیک فرمانداران بحرانی چگونه او کار کرده است با کشورهای خود را ترغیب آنها به مرحله.

چند تحریک شده اند او را بیشتر از فرد به نام او که “زن در میشیگان” Whitmer. “بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, تست کیت” Whitmer ضرب گلوله کشته است. “شما گفت: شما ایستاده با میشیگان — آن را اثبات کند.” او تحویل داده دموکراتیک در پاسخ به وزارت امور خارجه این اتحادیه در اوایل این سال و در تلویزیون ظاهر شد و با پوشیدن یک تی شرت بازی تا درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن.

مبادلات بالقوه به نتیجه معکوس: Whitmer می تواند به عنوان قرار دادن آرمان های ملی خود را پیش از میشیگان نیاز در طول همه گیر بیگانه رای دهندگان در خانه و خواه دولت در واشنگتن; تهمت نیز می تواند دیده می شود به عنوان بازی سیاست در شرایط اضطراری خاموش کردن فقط به اندازه کافی رای دهندگان در دولت او به سختی برنده شد و در سال 2016 به از دست دادن این زمان در اطراف.

“به عنوان فرماندار نوسان دولت گرچن Whitmer قطعا خواهد بود یک دارایی به عنوان جو بایدن همسر در حال اجرا پس از راه خود را به کاخ سفید اجرا می شود از طریق صنعتی میانه” گفت دموکراتیک استراتژیست براد Bannon. “اگر او به پایان می رسد تا به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر او خواهد شد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشکر از او را برای ارتقاء. رئیس جمهور حمله به فرماندار میشیگان بالا زن که حضور در دموکراتیک ملی بلیط می تواند پایان ریاست جمهوری خود. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در Whitmer ممکن است او را احساس خوب است, اما آنها به لحاظ سیاسی خود شکست.”

“رژیم صهیونیستی. Whitmer است در بیش از یک مناسبت به نام برای کاهش حزبی و بلاغت در طول این زمان اضطراری ملی” گفت: Dennis Darnoi یک میشیگان بر اساس استراتژیست جمهوری خواه. “به منظور حفظ اعتبار او باید تشخیص تفاوت بین بیان مشروع اختلاف نظر با رئیس جمهور و spouting حزبی صحبت کردن امتیاز. اگر او می تواند انجام دهد سابق و مقاومت در برابر دومی و سپس او قادر به خروج از این دوره با شهرت دست نخورده است.

“زمانی که شما صعود به سطح نقد در کسی برای آنها چگونه در حال دست زدن به یک وضعیت شما به ناچار در را موشکافی بر خود, مدیریت, مهارت,” او اضافه شده است. “در حالی که رژیم صهیونیستی. Whitmer و ایالت میشیگان رو قوی در اوایل علائم برای آنها چگونه رفتار بحران وجود دارد نگرانی ها در مورد عدم شفافیت و اطلاعات اطراف COVID-19 بيمار و مراقبت از خود. علاوه بر این وجود دارد نصب شکایت بیش از مشکل در پر کردن نرخ بیکاری و توانایی سیستم دولتی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد شهروندان … هر وقت صرف درگیر شدن در spats با رئیس جمهور می تواند به عنوان دیده می شود در آینده هزینه رسیدگی به این مسائل است که مهم ترین به مردم از این دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های مشابه به چالش بکشد. “با حمله یا انتقاد از رژیم صهیونیستی است. Whitmer بیش از مسائل که به نظر می رسد برای جلوگیری از یک دیدگاه شخصی رئیس جمهور تقویت تصویر از کسی که مصرف خرده مسائل” Darnoi گفت. “آیا فرماندار یک ایالت خاص نشان می دهد قدردانی و یا قدردانی برای آنچه که رئیس جمهور انجام داده است باید بی اهمیت به اینکه آیا درخواست برای صرفه جویی در زندگی را تامین کرده است. در نهایت رئیس جمهور برنده نیست اگر شهروندان میشیگان بر این باورند عزیزان خود را فوت کرد چرا که او حاضر به ارائه آن زن از میشیگان’ با تجهیزات لازم و حمایت است.”

“این است که زمان برای سیاستمداران به بازی بازی سرزنش انحراف و یا به حداقل رساندن مشکلات” گفت: سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات Ari فلایشر ملی coronavirus ارتباطات استراتژی است.

“به نظر می رسد مانند سال پیش من فکر می کنم اکثر مردم از آن گذشته گفت: Truscott دیرین دستیار سابق رژیم صهیونیستی. جان Engler. “آنها می خواهند برای دیدن هر کس قادر به گرفتن یک پیروزی دامان زمانی که این است.”

“اکثریت رای دهندگان در میشیگان تصمیم به حمایت از هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گرچن Whitmer,” Darnoi گفت. “چه رای دهندگان می خواهید برای رئیس جمهور و فرماندار برای انجام کارهایی که به آنها انتخاب شدند.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی ستایش است Whitmer برای “پیشرو دولت خود را از طریق همه از این با انرژی است.” او به خبرنگاران گفت: “ما می خواهم به همکاری با او و ما می خواهم به همکاری با هر فرماندار و مطمئن شوید که دست چپ می داند آنچه در دست راست انجام شده است از نظر دستیابی به منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de