مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش بهترین آرزوهای خود را به بوریس جانسون; گوید بازیابی از coronavirus

President Donald Trump requests PM Narendra Modi to release Hydroxychloroquine ordered by USجانسون بود بستری در بیمارستان روز یکشنبه به عنوان یک گام احتیاطی و برای برخی از آزمایشات است. (عکس: رویترز)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه یافته خود را به خوبی ولنتاین به انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون بود که بستری در بیمارستان برای بیشتر coronavirus آزمایش پس از آزمایش مثبت در ماه گذشته.

جانسون بود بستری در بیمارستان روز یکشنبه به عنوان یک گام احتیاطی و برای برخی از آزمون به عنوان او در ادامه به علائم مداوم coronavirus.

اخبار مرتبط

“من می خواهم به بیان ملت ما به خوبی خواسته های نخست وزیر Johnson او به عنوان دستمزد شخصی خود را مبارزه با این ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز یکشنبه.
او گفت: همه آمریکایی ها دعا برای جانسون سلامت خوب است.

او یکی از دوستانم که او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ است. او است که شما می دانم که او آورده بود به بیمارستان امروز اما من امیدوار هستم و بعد مطمئن شوید که او خوب میشه. او مرد قوی, قوی فرد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de