مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد هنگ کنگ وضعیت ویژه با ما برای تنبیه چین

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت ویژه با ما و قانون را امضا کرد که تحریم مقامات چینی مسئول سرکوب سیاسی مخالفان در شهرستان, نقشه کشی ملامت از چین و اضافه کردن تازه قطعیت برای کسب و کار از جمله بانک ها در مالی توپی.

“هیچ دولت شده است سخت تر در چین از این دولت” رئیس جمهور ایالات متحده روز سه شنبه گفت, اعلام دو حرکت در کاخ سفید به باغ گل رز. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای صحبت با رئیس جمهور Xi Jinping انحراف از الگوی خود را از انتقاد پکن در حالی که معتدل آن با گرمی و احترام برای رهبر.

تهمت و تهدید کرده بود به اقدام تا کنون از مقامات چینی تحمیل فراگیر امنیت ملی قانون در هنگ کنگ حدود دو هفته پیش. چین اجرای قانون و واکنش عمده شرکای تجاری که به انتقاد از آن می تواند تاثیر قابل توجهی در هنگ کنگ اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط ماه از تاریخی تظاهرات ضد دولتی و coronavirus محدودیت.

روز چهارشنبه چین قول داد به قوی مقابله و تحریم ما را به مقامات و اشخاص بیش از هنگ کنگ بدون توضیح. این خواست ما را به “درست آن نادرست” و برای جلوگیری از تداخل در هنگ کنگ امور.

“اگر ما در ادامه چنین اقدام چین را مصمم به مقابله” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت. “برای حفاظت از چین منافع مشروع ما اقدامات لازم و تحمیل تحریم های مربوط به افراد و اشخاص از ما”

تحت قانون بانک ها اعطا می شود یک نوع از سال مهلت برای جلوگیری از انجام کسب و کار با اشخاص و افراد وزارت امور خارجه تعیین می شود “اولیه مجرم” وقتی که می آید به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال. نه تهمت و نه خود دولت مشخص شده است که مقامات چینی ممکن است تحریم شود.

پس از آن دوره وزارت خزانه داری می تواند اعمال انواع مجازات در آن موسسات از جمله محرومیت مدیران ارشد از ورود به آمریکا و محدود کردن توانایی شرکت در دلار گرانتر معاملات با توجه به پت Toomey یک جمهوری خواه پنسیلوانیا که شرکت تحت حمایت این قانون است.

در ایالات متحده-دلار هنگ کنگ سیاست عمل از سال 1992 با ما رفتار هنگ کنگ نیمه خودمختار بخشی از چین با حقوقی خاص خود را دارد و نظام اقتصادی متفاوت از سرزمین اصلی چین در تجارت, تجارت و مناطق دیگر. یک فرمان اجرایی منتشر شد بعد از لغو چند تن از کسانی که مقررات از جمله است که به طور موثر درمان هنگ کنگ همان است که در سرزمین اصلی:

  • پاک کردن تنظیمات برای هنگ کنگ دارندگان گذرنامه
  • لغو مجوز استثنا برای برخی صادرات
  • تعلیق ما را استرداد توافق با هنگ کنگ
  • پایان آموزش برای پلیس و سرویس های امنیتی اعضای
  • فسخ محقق فولبرایت برنامه تبادل
  • تهدید تحریم علیه افراد خاص
  • Reallocate پناهندگان اسلات برای ساکنان هنگ کنگ

اما نه رئيس جمهور و نه کاخ سفید ارائه جزئیات در مورد چگونگی سفارش خود را تاثیر می گذارد برخی از بخش های عمده مانند هنگ کنگ مالی میباشد. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت در برابر شدید تر اقدام به تضعیف دلار هنگ کنگ را میخکوب کردن محکم کردن به دلار, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

ایالات متحده باعث شده است تا دولت های خارجی در انتقاد امنیت ملی قوانین تصویب شده توسط چین فقط قبل از 1 جولای سالگرد این شهر بازگشت از حکومت بریتانیا. ترس از رشد در مورد چگونه قانون را تفسیر می شود توسط مقامات در زمین: افراد مجرم تحت قانون می تواند در برخی موارد در صورت محکوم به حبس ابد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته چین قانون بحث برانگیز در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی و معاون رئیس جمهور مایک پنس متصل به یک کپی از سفارش و ارسال شده توسط کاخ سفید است. او نوشت که تحریم ها را هدف هر کسی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم “در تابع دستگیر, بازداشت یا زندانی کردن افراد” تحت قانون امنیت و یا هر کسی که مسئول و یا درگیر در حال توسعه یا اجرای آن.

همان TreatmentTrump تصویب این قانون را روز سه شنبه پس از گذراندن هفته سرزنش پکن برای coronavirus همه گیر و انتقاد خود را از دست زدن به هنگ کنگ و درمان از گروه های اقلیت در غرب چین است. رئیس جمهور مواجه شده است و گسترده آمریکا در واکنش به این ویروس با موارد یک بار دیگر صعودی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نیز نوسان به یک پیچ در پیچ حمله خود را دموکراتیک حریف جو بایدن به تصویر کشیدن او را به عنوان داشتن دنج با چین در طول زمان خود را به عنوان معاون رئیس جمهور. او در ادامه به انفجار بایدن در همه چیز از آب و هوا به سیاست عدالت کیفری و مهاجرت — ارائه عمدتا سیاسی سخنرانی از تریبون به طور سنتی متعلق به سیاست.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: ایران رسیده در اوایل سال جاری بود که هنوز هم “دست نخورده” از آنجا که چین خرید وعده داده محصولات کشاورزی. اما تهمت همچنین با بیان نا امیدی با این کشور بیش از این گسترش از کروناویروس که سرچشمه در ووهان.

این “فاز یک” پیمان که در زمان اثر در اواسط ماه فوریه و تبدیل به یک بنای خود را دوباره انتخابات در حال سقوط کوتاه در چند جبهه از جمله پکن وعده های بزرگ کشاورزی و انرژی خرید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون بوده است مردد به سطح شیب دار بالا فشار یا دور برگشت از معامله در دسترس نباشد و حتی به عنوان لفاظی در هر دو طرف گرم.

ما قانون خواهد نیاز به وزارت امور خارجه برای ارائه گزارش به کنگره در هر سال حدود مقامات که به دنبال تضعیف “یک کشور دو سیستم” مدل که امر به ویژه منطقه اداری. همچنین به رئیس جمهور این قدرت برای به دست گرفتن دارایی های و جلوگیری از ورود به آمریکا برای آن دسته از افراد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته نیز امضا قانون با هدف مجازات مقامات چینی برای سرکوب Uighurs و اعضای دیگر گروه های اقلیت مسلمان. سخت تر موضع نسبت به پکن نشان دهنده محوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تا حد زیادی اجتناب مرتبط با حقوق بشر و مداخلات او به عنوان مذاکره فاز اول تجارت خود را معامله.

“آنچه که به این جهان نباید, فراموش,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول